Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jó ötlet, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, vagy nagyon nagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 6 hónapja vagyok a barátommal. Ő az első. Sosem látott még csak fehérneműben sem. A barátnőmmel azt találtuk ki hogy kisétálok hozzá a fürdőből, teljesen meztelenül. És remélhetőleg örülni fog, mert azt mondja nagyon szeretne már látni. Ma estére tervezem, ma vagyunk fél évesek. Mit gondoltok? Jó ötlet? Mi lehet a következménye? 16L előre is köszi!

#meztelen #kapcsolat #fél éves #“évforduló”
2020. ápr. 6. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
16 vagy. Ne a romantikus filmek szerint cselekedj, hanem azt csináld, amit valóban akarsz. Amíg a barátnőddel beszéled meg és tervezed a dolgokat, nem a barátoddal, addig nem állsz készen semmire. Ne tervezz előre, érezni fogod, hogy mikor jön el az idő, mikor akarod majd igazán. Még nem állsz készen, csak bizonyítani akarsz, gondolom parázol, hogy elhagy, ha 6 hónap után még nem volt semmi, ezért kell egy ilyen megmozdulás részedről. Így én azt mondom, ez hülyeség.
2020. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem lesz behatolás hanem hogy MAX. az nem lesz. De nem vagyok kis naív, és a barátnőmmel sem úgy “tervezgettük” hanem mondta hogy; “Mekkora lenne ha meglátna zuhanyzás után meztelenül...” én meg mondtam, hogy “Na akkor megnézem mit reagál” ennyi volt az egész, ő viccnek szánta....
2020. ápr. 6. 18:30
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ez pont hogy bizonyítási vágy. Mikor el akarod bűvölni, akarsz egy nagy durranást, hogy le vedd a lábáról a testeddel, mert hogy az mekkora lenne, milyen fejet vágna.
2020. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyi, hogy ha megijed, akkor se menekülj előle. (Vagy ne takard el)

Majd meséld el, mi lett.

2020. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj, nem is 2 hete vagy vele. Nem kell egyből lefeküdni is vele, jó az ha fel van építve és az első alkalmakkor csak petting van.
2020. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13%
Írtam
2020. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!