Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Egy hónapja sem ismertem meg a fiút,a második randinkon megcsókolt és utána elkezdett a barátnőjeként kezelni.Voltunk jópárszor itt-ott,de nem érzem,hogy szerelmes lennék belé,vagy szeretném,hiszen alig ismerem.

Viszont az a baj,hogy amikor először megcsókolt utána hagytam a dolgokat(a végletekig nem mentünk el szóval olyan sokkal komolyabb dolgokat nem hagytam neki),és úgy csinál mintha párkapcsolatban lennénk.

Én most nem tudom mit érzek,de azt tudom,hogy nem vagyok szerelmes.

Odaadó,figyelmes,tisztelettudó és kedves,de érzelmeknek is kéne lenniük.

Szerintetek ha azt mondanám neki,hogy idő kell nekem vagy hanyagoljuk a komolyabb dolgokat és inkább ismerjük meg egymást azt lekoptatásnak venné?Vagy mit tudnék csinálni?Segítsetek :(

17/L 21/F



2020. jan. 11. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem érzi, hogy komoly szerelem lenne neked ez, és lassítson le vagy itt a vége.
2020. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta, mond el neki hogy neked ez túl gyors, meg szeretnéd ismerni először jobban, ezért lassítsatok egy kicsit. Ne szünetet vagy időt kérj, mert azt félreértheti, próbáld azt hangsúlyozni inkább hogy neked túl gyors ez a tempó, és ennyi idő után még nem akarsz összejönni senkivel, nem tudod még pontosan hogy mit szeretnél.

Mehettek közös programokra, de ne kezeljen úgy, mint ha már együtt lennétek, inkább úgy, mint ha csak udvarolna. Ha valóban figyelmes akkor meg fogja érteni.

2020. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van ahogy fentebb irták, kérd h csinaljatok több közös programot menjetek moziba allatkertbe stb és utána érezni fogod ha készen allsz egy kapcsolatra ;)
2020. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Téged sem az eszedert szeretnek.
2020. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Miért, ha verekedős, agresszív lenne bele tudnál szeretni? Nem értem mi bajotok a kedves fiúkkal.
2020. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre még ne szakíts vele, csak túl hirtelen történtek a dolgok, ennyi van. Kérj egy pici lassítást, olyan értelembe időt, szal csak hogy lassítani a tempón. -szerintem :) De nem pl miatta, hanem mert hirtelen történtek a dolgok, szokatlan gyorsasággal, vagy ilyesmiket mondanék én neki, nemtom, hogy pont eképpen-e.
2020. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*meg amúgy szal ha jólérzed magad vele, az tök jó,tehát szerintem elhamarkodottan pl nem kéne szakítani.

Csak ha mondjuk nem is érzel vonzalmat pl iránta meg ilyesmik.

2020. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebből az a tanulság, hogy ne csókolj meg olyat, akibe nem vagy szerelmes vagy akkor döntsd el, hogy csak szexet szeretnél szerelem nélkül vagy semmit és akkor ne csókold meg.


Nálam az első csók a párkapcsolat kezdő lépése. Csak akkor csókolok meg valakit, ha már biztos, hogy együtt akarok lenni vele, akár komoly kapcsolat, akár csak szex.

Akivel nem akarok együtt lenni, azt nem csókolom meg. Nem is értem miért csókoltad meg...

2020. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van,ha nincs meg a szikra akkor felejtős,hanyagoljuk..😞
2020. jan. 19. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!