Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy viszonyuljak a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyuljak a párom anyjához és családjához?

Figyelt kérdés
Tanulók vagyunk még a párommal,ezért még a szüleinkkel együtt élünk. Akárhányszor megyek hozzájuk észrevettem,hogy az anyja úgy viselkedik velem,mintha láb alatt lennék. Nem szól hozzam NINCS KÖZÖS témánk,hiába ülök le hozzájuk ,hogy beszélgessünk semmi. Kellemetlenül érzem magam és így valamilyen szinten zavart vagyok,ha ott vagyok. Ezt már úgy finoman próbáltam közölni a páromnak,hogy milyen érzéseim vannak az anyjával kapcsolatban,de ő ezt persze nem látja és ragaszkodna ahhoz,hogy továbbra is menjek hozzájuk,de még a gondolattól is rosszul vagyok. Mikor ott vagyok leül az egész család enni legyen az ebéd vacsora a páromat hívja enni engem nem. Kötözködik vele,mikor én ott vagyok,gondolom persze ez is én miattam. Nem tudok önmagam lenni abba a házba és abba a társaságba és ezt a feszültséget ő rajta vezetem le. Mit csinaljak, tudnátok valami jó tanácsot mondani nekem?

2020. ápr. 11. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nekik is szokniuk, hogy a lányuknak barátja van, amíg lehet, légy türelmes.
2020. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha enyire rosszul érzed magad ottakkor ne menj.
2020. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, csináljátok olaszos vacsoráját és rúgjatok be, utána lesz közös téma.
2020. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
*vacsorát
2020. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Próbálj minél kevesebbet találkozni vele. Ha a párodnak megfelesz, szeret, akkor az anyja miatt nem hiszem, hogy bármi lenne.

A párodnak valószínűleg tényleg fel sem tűnik, mert vagy alapból is ilyen természetű, vagy csak "nem akarja" észrevenni.

Egyszer csak el fog fogadni téged az anyja, ha meg mégsem, ne foglalkozó vele, nem ő a fontos, hanem a párod.

2020. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ugyanilyen a helyzetem, igazából velem nem éreztetik hogy "láb alatt vagyok", de nincs közös témánk. Úgy érzem nem is tudok közös témát találni:/ Az ilyen vacsorák után mindig megkérdezem segítsek a mosogatni vagy valami ilyesmi hogy kicsit beszélgessünk, de mindig visszautasít az anyukája.
2020. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!