Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem költözünk össze, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem költözünk össze, ha folyamatosan erről beszéltünk?

Figyelt kérdés

A szüleimtől meg a barátomtól 150 kmre laktam amíg egyetemre jártam egy lakásban amit a szüleim megvásároltak, hogy ne kelljen 4 évif lakbért fizetnj. Most a vítus miatt felfüggesztették az oktatást így felvetődött a kérdés, hogy maradjak ott és tanuljak, vagy jöjjek haza és itt bérelünk egy lakást a barátommal.

Mondtam a barátomnak, hogy csak akkor tudok haza jönni ha külön tudunk költözni, mivel a szüleim elválltak és nehéz azt csinálni, hogy egy hetet édesapámnál ahol kisgyerek van, vigyázni kell rá, kertbe kell menni stb, és egy hetet édesanyámnál ahol egy szoba van. Tanulnom kell, két egyetemen vagyok és az egyiket most fejezem be. Rengeteget kell tanulnom és itt nem tudok. Veszekedett velem, hogy jöjjek haza, mert kivesz egy lakást. Másfél hónapja semmi. Mikor itt vagyunk, mikor ott. A földön alszunk matracokon, táskákban tároljuk a ruháinkat, tanulni nem tudok, szeretkezni abszolut nem, beszélgetni normálisan még annyira sem.

Hozzá teszem, hogy nagyon jó fizetése van ország szinten, nem a pénzel lenne a baj. Amennyit tudnék én is adnék mert van megtakarított pénzem, a szüleimtől természetesen nem kérhetek mert vettek nekem egy lakást ami most ott ül üresen.

Látom, hogy neki sem jó, de nem csinál semmit ennek érdekében, azt látom, hogy az a fontos, hogy közel legyen a munkahelyéhez, érezze otthon magát az nem számít, hogy másfél hónap múlva 2 egyetemen szesszió +záróvizsga.

Mit tegyek?

Köszi!


2020. ápr. 14. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

mert lúzer, tesze-tosza, stb? Mégis mit mondjunk? :D vele kellene megbeszélned.

A barátnőm annyi lehet mint te, mi a vírus ügy elején eldöntöttük hogy hozzám költözik, és kész. Az ilyesmi roppant egyszerű, kivéve ha valaki bonyolultá teszi.

2020. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez most így kényelmesebb neki, nincs olyan felelősség mintha együtt laknátok. Láthatóan nem izgatja a jövőd, se az életed, vagy nem most erőltetné ezt a témát.


Külső emberként azt javaslom hogy mondd meg neki hogy most a tanulás az előrébb valóbb, ha lenyugszanak a körülmények majd beszéltek az összeköltözésről. Bár azok után amit most csinál és ahogy hozzád áll kérdéses van-e értelme, de ezt majd eldöntöd ha aktuális lesz.

2020. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!