Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak a koronavírus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a koronavírusos időszak alatt?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátommal, aki teljesen belém van esve de én mem érzek iránta semmit. Pár hónapja 2 hónapos tényleges baràtság után jöttünk össze miután egy bulin szerelmet vallott. Ő azóta boldog, küldi a szerelmes idézeteket, írt nekem verset, énekelt messengeren keresztül és minimum napi 4szer elmondja hogy szeret, Ő rendkívül aranyos és szerethető, plusz ezek nagyon édes dolgok de jobban ragaszkodik hozzám, mint a hűtőhöz a mágnes. Nekem ez pedig sok, és mivel évfolyamtársaik is vagyunk az utolsó sulis hónapomat kész rémálommá tette. Nem vagyok hajlandó választani közte meg a baràtnőim között és nekem sok volt hogy minden szünetben csak ölelgetett és kb lefogott. Ha be akartam menni akkor mrg jöttek a ‘De nem is szeretsz…’ meg a ‘Még öt percet…’ mondatok. Testileg semmi vonzalom nincs irántam hozzám ér és görcsben van a gyomrom és úgy érzem menekülnöm kell, Màr majdnem beszéltem vele amikor jött az online suli. Szerencsére azóta nem láttam de ő nagyon nem akarja hogy ‘elmúljon a láng’ karantén alatt. Tegnap egy 8 versszakos szerelmes verset kaptam tőle és így elkezdtem gondolkodni hogy hogyan kéne ennek véget vetni? Telefonon keresztül, amit én személytelennek tartok, vagy húzzam mèg és ha találkozunk akkor?

Előre is köszi ha elolvastad és ha segítesz🖤



2020. ápr. 25. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Hűha csajszi,mintha az 5 évvel fiatalabb énem hallanám.

Elsőként: ettől a sráctól fuss! Nem azértmrrt verset ír és cukiskodik,hanem mert nem veszi észre,hogy te nem úgy közeledsz felé.

Másodlagosan pedig mindenképpen vezesd fel neki,akár telefonon akár videochatben,akár írásban. Én anno írásban mentem szét vele,mert véget ért a suli júniusban ugye,és július közepéig nem volt nap,hogy rámírt. Egyszer írta,hogy elmegy siófokra dolgozni a haverjával,majd nem jelentkezett 3 hétig... De őszintén tényleg,írd meg neki,vezesd fel a témát,es ha tényleg nem érzel iránta semmit akkor ne hasson meg az,hogy sír/megváltozik stb. Mert nem fog.🙄

2020. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Videochat vagy telefon. Mielőbb legyél túl rajta.

Mondd meg neki, hogy te nem tudod viszonozni az érzéseit. Nem szeretnéd hamis illúziókba kergetni.

2020. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben nyilván azt mondanám, hogy személyesen, de most különleges helyzet van: nyugodtan tedd meg a szokásos kommunikációs csatornátokon.


És nagyon megértelek, ez a "megfojtás" a legrosszabb dolog a világon. Ettől menekülni kell.

2020. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, adtatok egy kis erőt, hogy tényleg le kell zárnom ezt a kapcsolatot.
2020. ápr. 25. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mond meg neki videó neten vagy írd meg neki mert szerintem észre kellet volna vennie, hogy te csak barátja akarsz lenni tisztázd a helyzetet minél hamarabb.
2020. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!