Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem biztos, hogy készen állok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem biztos, hogy készen állok egy kapcsolatra!?

Figyelt kérdés

Először minden olyan jó volt, tetszett, hogy van nekem és számíthatok rá. Főleg most, hogy az életem megváltozott (ezeket pedig nem szeretném leírn.) Én vagyok 16 éves ő pedig 18.

De komoly fiú, olyan, akivel hosszú távon lehet gondolkodni.



De valami megváltozott bennem.

Egyszerűen nem vonzódok hozzá, nem érzek semmit iránta.

szeretem, mint embert, és hiányzik sokszor.

De azt, hogy valaha is lefeküdjek vele (amit persze nem is erőltet) nem tudom elképzelni. A gondolattól is rosszul vagyok.


A szüleim annyira rendesnek találják, hogy nem értik miért nem akarok vele lenni. Mindenki engem tart rossznak, mert úgy érzem, hogy nem vagyok rá felkészülve.


Neki ezt hogy mondjam el? Vagy egyáltalán el kellene mondanom?

Lehet, hogy majd elkezdek hozzá vonzódni, csak idő kell?


Nem tudom. De biztos, hogy nem érzem azt, hogy szerelmes lennék. Csak félek, mi van ha rosszat teszek azzal, ha most mindennek véget vetek.


Valaki járt már így? Tapasztalatokat és tanácsokat szívesen fogadok.



2020. ápr. 27. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én férfi ként mondom jobb most túlesni rajta mint később.

Ha nem vonzódsz hozzá valószínűleg már nem is fogsz hisz minél többet vagytok egymással annál unalmasabb lesz, és az, hogy már most undorodsz már csak a gondolatától is bizonyítja.

Szar lesz neki de túlfogja élni nyugi.

Es túl rajta. Csak őszintén mond meg neki, hogy nem más miatt teszed ki hanem mert ez hosszútávra neked nem menne.

21/F

2020. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Lehet, hogy igazad van, és jobb lesz, ha őszinte leszek hozzá.
2020. ápr. 28. 07:16
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy az őszinteség a legjobb. Csak azért ne akarj vele maradni, mert később talán érezni fogsz valamit iránta, és pláne azért ne légy vele, ha mások azt mondják. Ülj le és gondold végig, hogy hogyan tudnád úgy elmondani neki, hogy minél kevésbé sérüljön. Mondd el az érzéseidet és az is, hogy te hogy látod.
2020. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!