Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van az a pont ahonnan mar nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a pont ahonnan mar nem lehet helyrehozni egy kapcsolatot, vagy minden megoldhato?

Figyelt kérdés

Van az a pont egy kapcsolatban ahol mar annyira elromlottak a dolgok hogy nem lehet helyrehozni oket? Vagy beszelgetessel minden problema megoldhato?

19/L



2020. máj. 10. 23:11
 1/9 sentkirali válasza:
Pontosan mi a baj?
2020. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2020. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, igen.

De nem mindegy hogy mi a probléma, ha tudnánk jobban tudnánk segíteni.

2020. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van az a pont. Akkor már beszélni sem tudsz vele, mert nem hajlandó.
2020. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pont, ahol már minden elveszett, pl ha a másik annyira megváltozik, hogy a véleménye, a nézőpontja a világról teljesen más, vagy ha konkrétan itt szerelmi kapcsolatról beszélünk, akkor már nem szeret/mást szeret. De amúgy meg nagyon sok mindent meg lehet oldani kommunikációval, pl a másik véleményét, gondolatait, ilyenkor nyíltan és - akár kegyetlenül - őszintén kell a másikkal megosztanunk az érzéseinket, gondolatainkat.
2020. máj. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a problema hogy a havarjai mindig fontosabbak voltak szamara mint en. Rengetegszer otthagyott engem miattuk, es ez kezd nagyon rosszul esni, viszont nem szeretnek veszekdni e miatt, mert a figyelmet vagy a torodest szerintem nem lehet eroltetni
2020. máj. 11. 10:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress mást olyat aki megérdemel téged! Tudd ,hogy mennyit érsz.


Vagy mondd el neki ,hogy te ennél többet érsz, esetleg tedd választás elé, ha őket választja akkor nem érdemel meg téged!

Próbáld meg szépen kérni elsőre ne ajtóstul ronts a házba.


37

2020. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mar megbeszeltem sokszor szepen, par napig lathato a valtozas. Utana nem igazan
2020. máj. 12. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg még egyszer utoljára, lássa hogy tényleg komolyan gondolod. Ha az sem működik, én kiadnám a szűrét ://
2020. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!