Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és én sok mindent elrontottam azért az életben mert olyan szakmát választottam, amihez nincs tehetségem.

A barátnőm 16 éves és igaz hogy együtt vagyunk és ő is dohányzik én is de eddig még soha nem készített fényképet erről.

Most csinált egyet és teljesen profi ebben és azt gondolom van tehetsége a dohányzáshoz.

Kinézete alapján a legszebb lányok közé tartozik.

Azt mondtam neki hagyja abba az iskolát minden nap töltsön fel képeket Instagramra arról hogy dohányzik és semmi másról.

Ha valaki ír neki ajánljon fel videót pénzért.

És ezek ellenére a barátnőm nem akar egy tehetséges és gazdag lány lenni ebben a szakmában, mert azt mondja nem fog azért levetkőzni hogy más férfiak jól érezzék magukat.

De nem is kell mert ruhában is 10/10-es lány és ha csak képeket és sztorit tölt fel a dohányzásról minden nap: híres lesz, sokkal több követője lesz és azt csinálja amihez van tehetsége.

És akár le is vetkőzhet és sok pénzért eladhatja a videót.

De nem kell ilyenre gondolni.

Elszív egy doboz cigarettát egy óra alatt, egyszerre több cigarettát szív és eladja sok pénzért.

Neki ezeket kellene tennie és igaz fiatal, de más ilyen fiatal lányok is csinálnak ilyet.

És nem tudom hogy győzzem meg arról hogy ez neki jó és ne az iskolában tanulja a semmit, mint én.

A csajnak konkrétan csak ehhez van tehetsége és ezért kell valamivel meggyőznöm mert ha nem elveszik és nem tud mit kezdeni az életben és feleslegesen járt iskolába.


2020. máj. 19. 02:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak azért látszik hogy troll vagy, mert rettentő buta vagy és egy ilyennek nem lenne 10/10-es barátnője soha.
2020. máj. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
😀😀
2020. máj. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de te őrült vagy. A cigaretta rohadt káros és nem kell hozzá tehetség. Lehet, hogy csak te látod ilyennek, mert mindenki a saját baratnőjét gondolja "10/10"-nek. Nem is csodálkozom, hogy a barátnőd nem akarja. Ebből nem lehet megélni, hogy dohányzik egy fotón/videón. Ebből maximum a fotós fog megélni aki csinálja a képet. De te leírtad, hogy ő csinálta magáról a képet, szóval inkább a fotós pályát ajánlom neki.
2020. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kettő lehetőség van:

-vagy troll vagy, és sárgára röhögted magad közben

- vagy add meg barátnőd számát, hogy szóljak neki a betegségedről.

2020. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem ez a rész készít ki..


"És akár le is vetkőzhet és sok pénzért eladhatja a videót."


Mégis ki az (tegyük fel, hogy igaz ez az egész), aki nyugodt lenne ha a barátnője olyat csinálna? Biztos nem szeretheti annyira...

2020. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiam, gyönyörű történetet rittyentettél ide, kis híján hihető is, de nem baj, mert már annyira bugyuta az egész, hogy néhol megmosolyogtatott.
2020. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"És lehet szerinted jó szakma ha valami vetkőzős videót töltök fel amin cigarettázom nézi egy csomó fiú és veri a faszát rá már bocsánat de ez az igazság.

De én nem leszek ilyen."

Ezt mondta

2020. máj. 19. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van! Én a helyében már ott is hagytalak volna. Hogy lehet ilyen eszemet ötlete valakinek.
2020. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok:

A 8asnal teljesen igaza van.. szerintem jobb lenne neki nélküled, azt akarod hogy olyan videókat csináljon tanulás helyett


Azért elég durva...

2020. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés. Kamu sztori. Kommenteket olvasni jöttem. :D
2020. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!