Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és én sok mindent elrontottam azért az életben mert olyan szakmát választottam, amihez nincs tehetségem.

A barátnőm 16 éves és igaz hogy együtt vagyunk és ő is dohányzik én is de eddig még soha nem készített fényképet erről.

Most csinált egyet és teljesen profi ebben és azt gondolom van tehetsége a dohányzáshoz.

Kinézete alapján a legszebb lányok közé tartozik.

Azt mondtam neki hagyja abba az iskolát minden nap töltsön fel képeket Instagramra arról hogy dohányzik és semmi másról.

Ha valaki ír neki ajánljon fel videót pénzért.

És ezek ellenére a barátnőm nem akar egy tehetséges és gazdag lány lenni ebben a szakmában, mert azt mondja nem fog azért levetkőzni hogy más férfiak jól érezzék magukat.

De nem is kell mert ruhában is 10/10-es lány és ha csak képeket és sztorit tölt fel a dohányzásról minden nap: híres lesz, sokkal több követője lesz és azt csinálja amihez van tehetsége.

És akár le is vetkőzhet és sok pénzért eladhatja a videót.

De nem kell ilyenre gondolni.

Elszív egy doboz cigarettát egy óra alatt, egyszerre több cigarettát szív és eladja sok pénzért.

Neki ezeket kellene tennie és igaz fiatal, de más ilyen fiatal lányok is csinálnak ilyet.

És nem tudom hogy győzzem meg arról hogy ez neki jó és ne az iskolában tanulja a semmit, mint én.

A csajnak konkrétan csak ehhez van tehetsége és ezért kell valamivel meggyőznöm mert ha nem elveszik és nem tud mit kezdeni az életben és feleslegesen járt iskolába.


2020. máj. 19. 02:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egész jó a kitaláció.. Vicces lenne ha tényleg lenne ilyen srác aki ilyet akarna a barátnőjétől.. Vagyis valahol szomorú, de hát én úgysem leszek ilyen fiú. :D
2020. máj. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!