Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baráti társaság, ismerkedés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaság, ismerkedés?

Figyelt kérdés
Része vagyok egy baráti társaságnak, és azon belül megtetszett egy lány. Ha esetleg lenne köztünk valami komoly, az milyen hatással lennel a többiekre, és így komplett az egész összképre? 18F
2020. máj. 22. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden sikerül, és kívánom hogy így legyen, addig pozitív nagy valoszinüleg. Ha nem lesz viszont a kapcsolat pozitív végbemenetelü, akkor valószinüleg 2 részre szakad a társaság. Ha pedig úgy tudtok elválni mint barátok akkor marad minden a régi.
2020. máj. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azzal foglalkozz mi lesz utánna, élvezd ki amíg teheted. Tapasztalatból mondom, az én baráti társaságomból is (velem együtt) 2 pár is kikerült. Voltak nehézségek, de mint barátok, támogattuk és továbbra is segítjük mindkét felet egy ilyen esetekben. Igaz, azt még nem tudom mi fog történni, ha valakik szétmennek, de örülök hogy igy alakult, és utólag sem fogom megbánni, még akkor sem ha kicsit kényelmetlen lesz a helyzet.

Hajrá, szurkolok!

17L

2020. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!