Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak?Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?Többi lent.

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt barátnőmmel de valahogy én már nem szeretem annyira mint az elején.Szinte már egyáltalán.Egy napnál tovább nem szeretek vele lenni mert meg unom.Igazábol csak a hosszú idő miatt kötődök hozzá egy kicsit.Szerintetek szakitsak?

2020. máj. 21. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ne húzd tovább, nem érdemes
2020. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudjátok feleleveníteni azt a szeretetet mint ami régebben volt akkor fölösleges húznotok az időt szerintem
2020. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, egy őszinte beszélgetés jót tenne nektek egy ital mellett. Talan menthető lenne még a dolog, már ha szeretnetek menteni.
2020. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dizelesgozgep válasza:
100%
Hát ha nem érzed, akkor nem. Van ilyen. Ezt hagyni kell. Persze ha ő még szeret nagyon rossz lesz neki, és igazságtalan de tényleg semmi értelme. Nincs értelme úgy tenni mintha mert abszolút nem őszinte. És végére nagyon elmérgesedhet a színlelés miatt. Bár nem úgy tűnik de vele is jobbat teszel ha szakítasz most. Mellesleg így fair nem hülyíteni hazudozni.
2020. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először üljetek le és beszéljétek meg, hogy valami fel tudjátok-e még dobni a kapcsolatot. Ha nem juttok közös nevezőre, akkor kár erőltetni.
2020. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!