Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátom 22 éves, én 17. Nem olyan rég vagyunk együtt viszont már egy jó ideje ismerjük egymást. Eléggé labilis,viszont annál szerethetőbb ember. Régebben depressziós volt. Eddigi 1 hónapos kapcsolatunk során minden rendben volt,viszont egy pár napja, egyik napról a másikra teljesen magába fordult. Azt mondja hogy nincs értelme a létezésének, nem akar semmit sem csinálni csak aludni hogy ne érezzen semmit, nem akar velem találkozni sem mert elvenné a kedvem szerinte.. És azt mondta én se tudok segíteni ezen. És emiatt nem találkoztunk már elég sok napja, pedig meg volt beszélve hogy most fogunk.. Teljesen magam alatt vagyok már én is. Mi a megoldás?

2020. máj. 26. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkéne vele beszélni, hogy mi a gondja, egy pár vagytok, avasson be, biztos lehet vele valamit kezdeni
2020. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha még is tudsz segíteni? Nem tudhatja a srác, kérdezz rá nála! Mond meg neki, hogy nem rontaná el a kedved, találkozni szeretnél vele
2020. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De neki nincs kedve, senkihez..
2020. máj. 26. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el hozzá, még ha azt is mondja szerintem nem rontanál a helyzeten
2020. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!