Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti miért nem vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért nem vagytok kezdeményzők?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mert félnek, és van valami sztreotípia a "női büszkeségről", és ők ezt a 'büszkeség' szót totál félreértelmezik. (Nem mindenki, csak akiről most szó van, hogy nem kezdeményez.) De egyébként meg ha pl ő , egy csaj már észrevett egy fiút, de a fiú még őt nem; akkor talán lehet, hogy jelezni kéne felé; mert lehet, hogy a pasiban föl se merül, hogy te 'úgy' gondolnál rá; tehát pl ha rámosolyogsz, lehet, hogy azt hiszi, hogy te aznap mindenkire rámosolyogsz, mert mondjuk előző nap bepasiztál ,és most boldog vagy, és a fellegekben repkedsz. Meg azé szal így valahogy jelezni kell, fel kell rá hívni a figyelmet; hogy létezel; mert különben tök plátói marad, és megfosztod magad adott esetben egy tök csodálatos kapcsolattól. Szóval szerintem ha nem gondolnád, hogy a pasi gondolná rólad, hogy bejön neked; akkor valahogy mégiscsak jelezni kell, fel kell hívni magadra a figyelmet; különben örökké csak el fogtok sétálni egymás mellett; és nem lesz semmi, pedig lehet; hogy tök jó lehetne. Meg amúgy persze vannak olyanok is, akik ilyen gyávaságból nem mernek nyitni , kezdeményezni mások felé; mert tehát félénkek. De szóval szerintem ha tetszik valaki, akkor érdemes nyitni felé. Mert lehet, hogy amikor úgy gondolnád, hogy nyitni kéne felé, akkor már késő lesz, mert már akkor lesz valakije, és akkor már késő bánat ám. De mindegy, ez most nem kritizálás egyáltalán, csak leírtam a véleményem, hogy én hogy látom, de aztán lehet persze; hogy nem így van, de szerintem igen.
2020. máj. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdeményezek, de sajna senkinek nem jövök be.
2020. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Faanny válasza:
100%

Én személy szerint azért nem kezdeményezek, mert nincs önbizalmam, és szerintem amúgy se tetszenék a fiúknak/férfiaknak. És félek, hogy kiröhögnének. És szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

Viszont ha lenne több önbizalmam, akkor biztos kezdeményeznék én is.

2020. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 librikus ***** válasza:
83%
Sok lány kezdeményez, de sok buta fiú nem veszi észre!
2020. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyenjogúság ide vagy oda de ez a fiúk dolga maradt.
2020. jún. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem egyedül fogok meghalni. :D

Egyszerűen nem bírok normálisan beszélgetni egy lánnyal úgy, hogy közbe ne érezzem "szarul" magam. (kínosan)

Ha rajtam múlik akkor én bizony egyedül fogok meghalni.

Akármennyire gáz is ez vagy nem, én biztos nem tudok kezdeményezni.

2020. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16-os! Én sem bírok sokszor megszólalni egy egy bizonyos helyzetben... És nagyon sajnálom, és rágom magam, hogy nem szólítottam meg a lányt!

Ám arra jöttem rá, hogy ha iszok egy kis alkoholt (pl 1-2 pohár(!) sört, akkor megered a kezdeményező képességem, és sokkal jobb kedvel kezdek bele egy "megszólításba", mint alap helyzetből! Jó, nem azt mondom, hogy be kell rúgni, és alkoholistának kell lenni, de én kiültem a Margit-szigetre, az ottani korrektül jó, hangulatos szórakozóhelyre, és ittam 1-2 sört, és máris vagy 2 csajjal beszélgettem utána, és majdnem haza is vittem őket!

😀💖😁 plusz még 2 tök jó fej zenésszel is beszélgettem a villamoson, még abból is lehetett volna egy jó kis barátság! 😁👍


Soha ne add fel!

2020. júl. 10. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!