Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsit bonyolult téma. Szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit bonyolult téma. Szerintetek hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lány. Én 18 vagyok. Az anyja egy patalogus akinél már voltam egyszer. Szeretném megismerni a lányát. Szerintetek nem nagy a korkülönbség? Hogyan ismerhetném meg a lányát? Tudom nagyjából hol laknak. Most szerintem elég hülyeség lenne ebbe a korona időszakba zavarni. Érdeklődjek az anyjától. Jövőhéten úgy is megyek hozzá.

2020. máj. 30. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd békén. Túl nagy ebben a korban a korkülönbség, ha érettnek is tűnik, még éretlen. Testiséggel is kéne 20 éves korodig várnod. Te mindjárt egyetemre mész ő éppen hogy kezdi a középsulit. Teljesen más élethelyzetben vagytok. Hagyd a dolgot addig, míg nem szeretsz bele, sokkal könnyebb.
2020. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is várj még egy kicsit. Talán pár év múlva egyszerűbb dolgod lesz.
2020. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!