Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én lennék az idióta barátnő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék az idióta barátnő?

Figyelt kérdés

A barátommal elég sokat vitázunk féltékenység miatt, ő is szokott féltékeny lenni de én gyakrabban. Ennek az az alapja, hogy mindkettőnknek sok haverja van az ellenkező nemből.


Ma történt az, hogy volt egy sütögetős osztálybulijuk. Az egyik osztálytársát már konkrétan utálom. Elég sokszor hozza fel azt a lányt, azt osztályából leginkább csak őt. Én ezt a tudtára is adtam, hogy szerintem már túl közel állnak egymáshoz, nem szimpatikus az a lány, stb.


Ami idegesít, hogy hogyha ő féltékenykedik, akár van alapja(pl ő hallott az illetőről ilyen-olyan sztorikat, holott tudja, hogy nem csalnám meg, nem is ezért ismerkedek emberekkel), akár nem, én egyből eleget teszek a kérésének, és tiltom fb-n vagy leredukálom az adott személlyel a kapcsolatom.


De ha engem zavar valami és ezt egyenesen a tudtára adom, akkor egyből elkezd velem veszekedni, de most nem ez a lényeg.


Ez az osztálytársa zavar alapból, és a mai bulin olyan képek készültek, ahol a csaj konkrétan csak az én barátomat ölelgeti, a fejét a vállára hajtja és a barátom mosolyogva öleli a derekát.


Ez nekem k.rva szarul esik, és tudom, hogy hiába hoznám fel, úgyis csak veszekedést generálna és én engednék, aztán semmi nem változna.


A csajnak is van barátja, nem tudom hogy őt zavarja-e egyáltalán.


Nem tudom, hogy csak én reagálom-e túl, mert már tényleg úgy érzem, hogy lehet tényleg én vagyok az idióta barátnő.


Valóban én viszem túlzásba vagy ez már tényleg nem normális?



2020. máj. 31. 02:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
65%

Csak magadat bántod, ha továbbra is vele leszel.

Próbáltatok kompromisszumot kötni, nem sikerült. Valószínűleg nem is fog.


A bizalom hiányzik. Vagy dolgozzatok rajta, vagy szakítsatok. Vagy persze együtt is maradhattok és nem változik semmi...

2020. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!