Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudunk uzenetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk uzenetben beszelgetni normalisan?

Figyelt kérdés
A párommal nem nagyon tudunk beszélgetni messengeren, nem mindig van téma, lapos a beszélgetés. Viszont ha együtt vagyunk vagy telefonálunk folyamatosan rengeteget beszélünk, mindenféle témáról tudunk beszélni. 2éve vagyunk együtt.

2020. jún. 1. 12:50
 1/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Valakinek a chaten való beszélgetés nem megy, valakinek a telefonon / élőben. Szerintem ez így jobb egyébként, én sem igazán tudok chaten elbeszélgetni.
2020. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok chatelni a férjemmel, mert utál irkálni. Inkább felhív. Én meg kiélem a grafomániámat a haverjaimon. :)
2020. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szimplán nem akar a telefonjába/gépébe bújva egész nap írkálgatni. Ez teljesen normális, pontosabban ennek kéne a normálisnak lennie. Van ezer jobb dolga amivel töltené az idejét, és ez nem azt jelenti hogy nem tart téged fontosnak.
2020. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudok chaten. Élőben sokkal jobban szeretek. Mindenkinél màs
2020. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden ember más, nem mindenkinek megy ez-az. Én például telefonon és híváson keresztül is szeretek beszélni, élőben eleinte nem megy, de aztán jah, egyszer csak megnyílik a csap.
2020. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!