Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez szerintetek mitől lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Egy nagyon általános problémát szeretnék veletek megosztani, és megkérdezni, hogy ez még is mitől lehet, vagy, hogy általában mi okozhatja ezt. Tulajdonképpen nagyon tele van vele a hócipőm (szépen fogalmaztam) azzal, hogy állandóan a csúnya, igénytelen lányokat vonzom, vagy akik tapasztalatlanok, és elhiszik, hogy van esélyük. Egy jól kisportolt srác vagyok, (mert nagyban dönt mindenki a testről) és nem értem, hogy miért csak a "nyomik" találnak meg. Az igényes szép lányok meg le se szarnak. Értem én, hogy nem minden a külső, csak nekem is volt már pár kapcsolatom, és nem érzem magam egy kezdőnek valónak, és egy kevésbé igényesnek. Nem hinném, hogy egy szinten vagyok velük, és, hogy egy futamban indulnánk. ("nyomikkal, könyvmojokkal")

Kvázi akik bejönnek azok álomszépek, akiknek én jövök be, azok vállalhatatlanok a szememben. Nem holt rondák, de értitek, nem az, amire vágyom, vagy ami nekem tetszik. 18/F

Ez mitől lehet, min kéne változtatnom?



2020. jún. 1. 22:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Önmagában az, hogy kiírtad ezt a kérdést, és ahogy kiírtad választ ad a kérdésedre

Nagyon elszomorító, hogy van egyátalán olyan lány akinek bejössz..nem a külsőd alapján, hanem a személyiséged alapján

Sekélyes vagy és felszínes

Mi az, hogy nyomik, meg könyvmolyok

te úgy látszik a skatulyák embere vagy, mert szeretsz csoportosítani és általánosítani

Talán, de csak talán drága barátom az "igényes, szép lányok" is beskatulyáznak téged

Tegyük fel, lehet úgy gondolják olyan vagy mint egy szép papírlap "szépnek szép, de üres"

17/l

2020. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Értem a válaszod, és magamra ismerek belőle, de azért használtam azokat az idézőjeles szavakat, hogy valahogy meg tudjam nevezni az embereket. Mert van különbség az igényes lányok, és a "könyvmojok" között mint kinézetben, mindt belsőre tapasztalat szempontból. Biztos vagyok benne, hogy a fiúk akik ezt a kérdést elolvassák, lehet jobban megértenék amiről beszélek, már meg ne haragudj.
2020. jún. 1. 22:36
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem, neked szimplán nincs fogalmad a dolgokról, hogy mik mit jelentenek.

De nem próbállak meggyőzni, úgysem tudnálak.

Attól lehet hogy lehet külsőre be jössz nekik egy éjszakára de társnak kizárt.

Vagy lehet, hogy testre oké, de arcra nem tartanak jónak, vagy lehet hogy nem ez a stílusuk.

Senki nem tudja. Tudod mit ha mégegyszer látsz ilyet és nem jön össze kérdezd meg hogy mi nem tetszett neki benned hátha megtudod a választ.

Remélem egyszer megvilágosodsz ezen a téren mert most nem vagy az.

18l

2020. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

Ne hallgass az elsore, csak onerzetes, biztos o sem a jo csaj kategoria.


Nekem ismeros a helyzeted, 23/F vagyok. Rohadt sok dagadt csaj jon ram folyton, mert jol nezek ki es kedves vagyok. Bar gondolom ebbol most itelkezdtek, kedves elso, lehet a skatulyak embere vagy :D Csak azert mert mi teszunk magunkert, es tudjuk, hogy tobbet erdemlunk, meg nem mi vagyunk a szemetek.


Visszaterve rondabbaknak is, de vmiert a dagiknal 1000% eselyem van xd fene se erti miert. Ha egy csaj 48kg felett van az instant win. (155-170 centi kozott nezve a súlyt).


A masik a naiv lanyok...hihetetlen, de vonzom es belem szeretnek azonnal. En komolyan nem akarok senkit kihasznalni, de en sem tudom meg h bejon e stb tobb lesz belole o tul kepzeli, egy lefekves nala mar jarasnak szamit es *pikachu meme* ha offolom 😅 szeretem az edes naiv lanyokat, de sajnalom is oket ha nincs belole komoly.


A bombazokat ritkan vonzom, lehet nem vagyok eleg jo, altalaban beszelgetes utan pl sulibol, bulibol, barati tarsasagbol vagy neten olyan nok is megkedvelnek h csak nezek. De eddig a kb 30 csajbol 1 volt az akire azt mondanam hogy 10/10 volt es nem a 10/8as baratnom akivel 7 eve jarunk 😅 dehat latod, osszejott egy normalis jo, es csak nem szabad alabb adni. Csajok akikkel voltam volt egyszer egy 10/-1es kb, le se hanynam, poembol "retkeztünk" egy buliban (ki tud rondabb csajt megfektetni), de soha tobbe...azon kivul csak 10/7-8as nokkel voltam. Nyilvan ez szubjektiv, de kepzeld el magadrol h olyanokkal vagy. Folosleges alabb adni, megerdemled a jo not, ha megdolgoztal erte!


Es igen, belso is szamit, en is azert vagyok azzal akivel, mert kulsore is jo, nem 10/10, 10/8at megadom, de belsore 10/100 nekem, osszeillunk. De a kulso az akihez odamesz, raadasul ha lejebb adsz de tobbre vagysz biztos hogy idovel megcsalod vagy elhagyod az elso jobbert akit megismersz es alakul vmi.


Es ebben semmi sekelyes es felszines nincs. Tudjuk hol a helyunk 🤙🏻💪🏻

2020. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Fuck yeah, akkor remélem én is szerencsével járok majd mint Te Kedves Utolsó Válaszoló! 💪🏻😎 Jó találkozni olyannal, aki hasonló cipőben jár :D
2020. jún. 2. 00:18
 6/29 anonim ***** válasza:
55%

Kar hogy a kerdezot nem lehet likeolni :D


Egyszer egy lany azt mondta:


"Az ne akarjon Victoria's Secret modellel jarni, aki nem Calvin Klein modell."


Es hat ez forditva is igaz.

Mar akinek az ízlése ezt diktalja (tehat van xd).


Sok sikert! Azert nyilvan nem szabad elszallni, meg az nem is hozna eredmenyt, de az hogy tudjuk hol allunk a skalan nem nagyképűség. Csak nem tudják ezt egyesek elfogadni. Pedig en tudom hogy mennyi munka (dieta, nem nassolni, bulik kihagyas, nem inni, nem dohanyozni, edzeni heti 4x1-2orat, stb.) volt ezt elerni. (Arcommal meg igy születtem, nem egy zac afron, de szerintem elmegy.)

Ez nem nagykepuseg, hanem eredmeny :)

Szoval hajra! :)


(Ui: bocs a helyesirasi hibakert, hulla vagyok es benan nyomom a telot csak)

2020. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%

Annyira tud jönni minden lány azzal a f*szsággal hogy

"Nem a külső számít ugyan úgy fullos csaj ha husis"

Bezzeg náluk még jobban jelen van hogy feltétlen pénzes és kigyúrt pali kell nekik.


A lényeg annyi, hogy igenis tartsuk meg a szintet én sem jönnék össze se KÖVÉR se RONDA lánnyal, mert igen LÉTEZNEK nekik meg ott vannak a RONDA srácok és KÖVÉR srácok, ennek meg így van helye.

Miért jönnék össze én is olyan csajjal akivel csak égetem magam?

Elsőre a külsőnek kell megfognia, legyen olyan akihez szivesen oda mennél megismerkedni, nem olyan akinek mekis zacskót húznál a fejére szex közbe...


Ha ezt valaki nem tudja elfogadni, az a saját szegénységi bizonyítványa.


Egyébként valóban meg kellene kérdezned 1-2 jobban kinéző csajtól hogy miért nem vagy az esetük, esetleg változtatni a dolgon ha tudnak rá épkézláb magyarázatot adni.

2020. jún. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Esküszöm fáj az amit írtok.

Nem azzal van a baj, hogy tudjátok, hogy hol vagytok a skálán, hanem ahogy kifejezitek.

Nem tudom ha való életbe is ilyenek vagytok ez lehet az ok.

2020. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

8-s itt oszinten, anoniman, szabadon beszelunk, kerdezunk, temat bocolgatunk. Nyilván ha talalkoznek veled nem azzal nyitnek, hogy csa 400kt keresek havonta a 2. Keruletben lakom, van egy 1 millios kocsim, es g jol nezek ki.

Nem is itt tartanek.

De az alszentseg sem kell, meg a másiknak a hibaztatasa. Miert hibas a srac hogy rengeteg ronda megy ra? Evidens. Mi is rajongunk szebb nokert mint a szintunk, a szamunkra rondak is es probalkoznak. A kerdes, hogy miert csak azok. Nem csak azok, csak ronda ember tobb van mimt szep. Objektivan is, de szubjektivan h nekunk mi tetszik vegkepp. Mint ahogy buta is tobb mint okos. Latod ki magyarország diktatora, nem veletlen.

Azert azt is bun lenne letagadnod, hogy kb ennyi irasombol is latszik mar, hogy nem vagyok egy unintelligens gyerek, tehat ez a jol nezek ki es tudom magamr, ezert bunko vagyok stb is csak egy sztereotipia. Igen, jobban nezek ki mint a magyar átlag. Mint az atlagemberek. Ez teny. Odatennel egy atlagember melle latnad. Ezert en vagyok a kukifej? Nemhiszem. Es azert mert tudom hogy van jobb no aki lehet ertelmes is (mint hogy van is, a bnom), ezert en vok a kuki hogy nem allok ossze olyannal aki áhít engem de en nem szivesen szolok hozza? Nem hiszem. Tudom hogy sok a nagykepu ember, de ez is csak altalanositas, hogy azert mert tudom hogy jo vagyok mar egoista vok. Mit kene? Szégyellnem magam? Zsakba oltoznom? V mit.


A megnyilvánulásról meg meg1x annyit hogy nem latom miert ne beszélgethetnenk itt nyíltan, veso soron ez az oldal lenyege "itt felteheted amit mashol nem mernel" szol a szlogen. Ez csak a te/ti onbizalomhianyaiton szulemenye, h az a sz ember akinek meg van egeszseges sziten.


4-es voltam.

2020. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Meggyőzni nem lehet téged, ez nem kérdés. Ahogy kifejezed magad, hát nem is csoda hogy rendes lányt nem találsz... Négyes, hát... Nem is pazarolom az időm...

Azt mondjátok meg, hogy a 48 kg feletti lány mióta dagi??

2020. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!