Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez szerintetek mitől lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Egy nagyon általános problémát szeretnék veletek megosztani, és megkérdezni, hogy ez még is mitől lehet, vagy, hogy általában mi okozhatja ezt. Tulajdonképpen nagyon tele van vele a hócipőm (szépen fogalmaztam) azzal, hogy állandóan a csúnya, igénytelen lányokat vonzom, vagy akik tapasztalatlanok, és elhiszik, hogy van esélyük. Egy jól kisportolt srác vagyok, (mert nagyban dönt mindenki a testről) és nem értem, hogy miért csak a "nyomik" találnak meg. Az igényes szép lányok meg le se szarnak. Értem én, hogy nem minden a külső, csak nekem is volt már pár kapcsolatom, és nem érzem magam egy kezdőnek valónak, és egy kevésbé igényesnek. Nem hinném, hogy egy szinten vagyok velük, és, hogy egy futamban indulnánk. ("nyomikkal, könyvmojokkal")

Kvázi akik bejönnek azok álomszépek, akiknek én jövök be, azok vállalhatatlanok a szememben. Nem holt rondák, de értitek, nem az, amire vágyom, vagy ami nekem tetszik. 18/F

Ez mitől lehet, min kéne változtatnom?



2020. jún. 1. 22:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy neked igazad van... egoista barom 🤣 és én sem kívánok veled, mondtam h megint ki fogod forgatni

Hm

Most meg azt mondtad, hogy a sajátod tény

Ez felettébb érdekes

Te is naon aranyos vagy, de nINcS IgAZaD

2020. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ezzel a hozzáállással csak azt tudom neked kívánni, hogy ne is találj olyan lányt akivel "boldog" leszel. Ahogy leírtad ezt a kérdést már feltűnt mindenkinek, hogy nagyon értelmes vagy.. "nyomikkal, könyvmojokkal"

Szerintem inkább legyen valaki könyvmoj, mint sík ***** mint Te!

Iszonyúan nagy képed van, jó lenne, ha visszavennél mert nem gondolnám, hogy valami nagy durranás vagy. Legalábbis agyilag biztos nem.

2020. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%

Milyen érdekes,hogy srácok ha ezt megnézitek a női kommentelők nem értenek egyáltalán egyet magával a kérdés kiírásával sem, sem pedig a véleményetekkel

Ez azért van mert teljesen más módon gondolkozik egy nő és teljesen másképp egy férfi, lányok nem fogjátok tudni meggyőzni a fiúkat/férfiakat/hímnemű lényeket, hogy márpedig hímsoviniszta és buta dolog akár saját magadat is beskatulyázni és maga a kérdés is megalázó

És fiúk ti pedig nem fogjátok tudni meggyőzni a lányokat/nőket/hölgyeket, hogy ez pedig nem így van

Ennyi

A magam részéről, ez egy olyan téma amit lehetne vesézgetni, részigazsága mindenkinek van

A két nemtől egyaránt de nyílván nem egyezünk

Kérdező azért mégis csak hiába értenek veled egyet a srácok, nem fiú barátot keresel gondolom magadnak hanem lányt, így érdemes lenne elgondolkodni, hogy a lányok ezt hogy látják és az ő kommentjeiken eltűnődni

És akkor meg találod a megoldást

Megkéne tanulni megpróbálni megérteni mit mond a másik nem csak a saját magunk által bevizionalizált dolgokat szajkózni

17/l

2020. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Szókiforgatós" vagyok:

hát az én barátnőm egyet ért az általam itt leírtakkal :) Veletek van a baj. Túl önérzetesek vagytok, és csak mert rosszabbak vagytok, nem a jobbakat kell elítélni. De m1. Nem véletlen tartotok ott ahol, ezt ne felejtsétek el soha.


Megkéne tanulni megpróbálni megérteni mit mond a másik nem csak a saját magunk által bevizionalizált dolgokat szajkózni.

23/F

2020. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
55%
Lehet azért van,mert a korodbeli lányok manapság az idősebb pasikra mennek. Az idősebb lányok meg nem igazán jönnek össze fiatalabbakkal, a nálad fiatalabbak azok meg azért elég fiatalok még. Na ezt jól megmondtam, de érted... Szóval a korodbeli jó csajok le se tojnak mert a huszon évesek tetszenek nekik, te meg megmaradsz a "nyomiknak". De ha megfogadsz egy tanácsot akkor, próbálj meg megismeri egy "nyomibb" lányt, lehet tetszeni fog... Az meg hogy tapasztalatlan.. Nem tudom te 18 évesen mennyire lehetsz tapasztalt, az is benne van hogy jobbnak képzeled magad mint ami vagy és ebbe most semmi bántás nincs. De előfordulhat. Legyen minimális önkritikátok. Az hogy gyúrsz meg jól kisportólt vagy nem minden. SŐT...
2020. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Előttem szólónak.Nincs olyan hogy valaki jobb vagy rosszabb. Ez egy hülyeség és elég primitív felfogás. Pláne, hogy te mint saját szemedben szép és "jobb" ember, mit kapsz azért hogy "jobb" vagy? Mitől vagy előrébb? Féláron kapod a kenyeret a boltban? Vagy előre engednek a postán vagy ingyen tankolsz vagy mi? De elárulom, hogy te is ugyanolyan csúnya vén szar leszel mint bárki más. Igazából szerintem, titeket úgy elnyomtak gyerekkorotokba mint a szart, ezért van most ez a megfelelési kényszer. De nyugi, nagy levegő, állj a tükör elé és mondogasd. "Jobb vagyok mindenkinél, szebb vagyok mindenkinél."
2020. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezem, hanem leírtam a véleményemet, nagy különbség van a kettő között. :)

8-as voltam.

2020. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
48%

27 (8) ja az nem itelkezes, h gondoksz vmit, h milyen vagyok es ezert az eletben milyenek vagyunk :D kar mentegetozni. Nem leszel jobb ember ezek utan, folosen irtal.


26-os boduletesen nagy hulyeseget irsz. Ha mi azert vagyunk ilyenek, mert elnyomtak, akkor te azert mondogatod h senki sem rosszabb a masiknal, mert egy ronda sz lehetsz es igy konnyebb elni. Igen is van jobb, szebb, objektivan es van szubjektivan is olyan h kinek mi tetszik. Es nem, nem lesz mindenki ugyan olyan ronda oregen sem, keszulj fel ra, hogy egy hazugsag az eleted.

2020. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Idézem : "mert nagyban dönt mindenki a testről" szóval... Képzeld TE is a testről döntesz. Az alapján amit le írtál te is a testről döntesz. Nincs ezzel semmi baj, addig amíg ezzel nem kezded el vádolni a másik nemet. Tény, hogy vannak olyan lányok is akiknek nagyok az el várásaik, de mint tudjuk fiúkból is van ilyen. Szóval tényleg csak azt tudom ajánlani, hogy kezd el nézni a belsőt is, mert az fontosabb mint az, hogy hogyan néz ki a lány.
2020. jún. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!