Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez szerintetek mitől lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Egy nagyon általános problémát szeretnék veletek megosztani, és megkérdezni, hogy ez még is mitől lehet, vagy, hogy általában mi okozhatja ezt. Tulajdonképpen nagyon tele van vele a hócipőm (szépen fogalmaztam) azzal, hogy állandóan a csúnya, igénytelen lányokat vonzom, vagy akik tapasztalatlanok, és elhiszik, hogy van esélyük. Egy jól kisportolt srác vagyok, (mert nagyban dönt mindenki a testről) és nem értem, hogy miért csak a "nyomik" találnak meg. Az igényes szép lányok meg le se szarnak. Értem én, hogy nem minden a külső, csak nekem is volt már pár kapcsolatom, és nem érzem magam egy kezdőnek valónak, és egy kevésbé igényesnek. Nem hinném, hogy egy szinten vagyok velük, és, hogy egy futamban indulnánk. ("nyomikkal, könyvmojokkal")

Kvázi akik bejönnek azok álomszépek, akiknek én jövök be, azok vállalhatatlanok a szememben. Nem holt rondák, de értitek, nem az, amire vágyom, vagy ami nekem tetszik. 18/F

Ez mitől lehet, min kéne változtatnom?



2020. jún. 1. 22:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
36%

Ja es 8as xd mire az ok? Mi? Mire? 😂 olvasd mar el draga mit irtam. 7 eve fix kapcsolatban, elotte-kozben (nem jartunk vegig, voltak hullamvolgyek de evek ota nincs gond, tinedzser evem na, elni kell, nem banok semmit, de nem vagyok ra buszke sem, de nem banom az a fontos, bannam ha nem tettem volna, jobb megtenni mint 40 evesen elvalni meg rajonni h nem eltel egy percet sem), rengeteg novel voltam, mind rovid, mind egyejszakas, mind hosszabb kapcsolatokban. 3 eve ilyenkor 5 csajt dobtam ki egyszerre hogy ujra azzal legyek akivel most vagyok. Nem hazudom 5ot. Ez azt mutatja h rossz a szemelyisegem?

Persze lehet hogy az az ot utszeli cig q, de nem azok voltak. 1ik egy videki edes naiv lany, masik egy pesti rendes no, 3 egy exem akivel 2 eve tartott a kapcsolat (1+1ev kavaras), 4ik egy altalanos iskolabol belemesett csajszi, 5. a nom, aki kiba okos, egyetemista, gazdag csalad ertelmes csajszi.


Es en nagyon valogatos vagyok, keptelen vagyok elviselni a buta unintelligens embereket, a buta pi* kat, meg lefekvesig sem jutottam soha se egyel se mert barhogy eroltettem 3 nap ismertseg utan kioltottam a fenebe.


Es te igy itelkezel...en meggondolnam.


A legjobb benne, hogy elitelsz, de te vagy az meg ti vagytok azok, elozo kommentelok, meg akik lepontoznak, akiket 2 nap 1 ejszakaba telne kinezet utan szoveggel felszednem es vagynatok is ra. Csak 0 onbizalommal muszaj masokat is lehuzni, akik tudjak jol mi jar nekik, mert amiert te nem vagy eleg jo es ezert nem kellesz neki o a szemetlada....

Amugy pacsi itt a 7esnek is.

2020. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ja es az az exem is ide pöstre jar egyetemre, orvosira.


Csak kb erteket mondtam magassághoz merten. Testzsirszazalek a fontos nem a suly. Amugy egy 170 centis csaj 42 es 52 kg kozott nez ki a legszebben. Mm ha "izomban" 52 es nem zsirban (nem szalkasra gondolok, legyen rajta kb 18-23%os testzsir nezz utana mit jelent es meglatod h igazam van.)

2020. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

13 hagyjuk már ezt adumát. Senki nem beszélt úgy mint kiegészítőkről :) ugyan annyira kiegészítő egy nő nekem, mint én neki. Én sem akarom hogy miattam szégyenkezzen bárki, meg persze én sem akarok szégyenkezni. Azért mert azt írjuk, hogy nem fogunk más miatt égni nem azt jelenti, hogy egy kiegészítő és szép kell legyen. Illetve persze, jól esik ha szép és irigyek m ások v felnéznek rád. De ennyi. Ez fordítva is igaz, és amíg én megteremtem másnak a lehetőséget arra, hogy büszke legyen rám, meg élvezze ami van, addig ezt viszont elvárom. Ebben nincs semmi sekélyes, se felszínes, bárhogy forszírozod.

Az első pár dologgal nem sértettél meg, mert már túl lett tárgyalva, és nincs igazad természetesen, de az hogy "ép ésszel nem lehet felfogni" sértő kicsit, mert nekem is ép az eszem, ne mondd, hogy nekem nem.

Azt elhiszem, hogy máshogy látod a világot, bár az tuti, hogy nem jól.


Nem csak a társadalom által elfogadott súly kell, igazad van. Az általam elfogadott is. És nem a társadalom által elfogadott súllyal szép, igazad van. Hanem a természet adta adottságok szerint. Az rohadtul nem természetes hogy valaki 100kg 150 centi. Szóval ennyit rólad, lapozzunk.

Nem, attól nem lesz szép, hogy elfogadja magát. Attól csak jól érzi magát, de vára nem lesz szép tőle. Pont ez a baj, hogy ezt hiszik és jön az undorító 500kgs cicanadrágos, meg kiteszi a löttyedt mellét instára stb és persze az ilyenek hatására mint te, a negatív kritikát teljesen kizárják az életükből, nekik az csak "fikázás" csak "irigység" csak "rosszakarás". Bár gondolom neked is, vagy te is épp ilyen vagy, azért nem tudodelfogadni, hogy bármennyire is fura, én semmi rosszat nem akarok neked látatlanba, se nekik, és az nem rosszindulat, hogy kimondom a nyilvánvaló tényeket. Nem, nem szép. És kész. Csak annyira PC ez a világ, hogy nem lehet kimondani, engem köveznek meg. Nem szép, nem természetes, undorító, ha úgy tetszik. Nem sértegetek senkit random, szóval nem varrhatsz a nyakamba semmilyen önbecsülés csökkentést, de igenis letöröm a szarvát annak aki azt hiszi, hogy ő a legszebb nő a világon miközben a közelében nincs. Meg mondom a dagadt instás csajnak, hogy nem az a jó nő akinek nagy hájas zsíros fneke van, és büszke vagy rá, kiteszed, hanem az akinek izmos és van rajta kis zsír. Az a természetes. Nem te aki random dagadt disznó vagy mert nincs önuralmad és nagy a segged a zsírtól, nem szép, nem jó, löttyedt, narancsbőrös, strihás, nem szép. A szépség nem itt kezdődik, akkor sem ha elfogadja magát. És miért is kéne elfogadnia? Mit képzelsz te magadról, és a hasonlók? Mi az hogy el kell fogadni? Ennyi erővel ha elkapod a COVIDot azt is fogadd el, attól jobb lesz, ne tegyél ellene semmit, véletlenül se diétázzon aki dagadt, kapjon érszűkületet, stb, véletlen se legyen egészséges. (ÉS nyilvánvalóan nem a beteg emberekről bezsélek akik túlsúlyosak, azokat senki nem bántaná jogosan, nem is szabad őket, ők az egyetlenek akik megtehetik, hogy elfogadják magukat és úgy éljék le az életüket de a sok kövér disznó ezzel takaródzik, pedig nem a csipsz és fánkzabálók miatt megy a PC hanem azok miatt akik nem tehetnek róla hogy fogyatékosak, rondák, elhízottak, ők nem érdemelnek támadást). Az elhízás nem betegség, minden fejben dől el. Maximum épp ezért mentális betegség, azt is lehet kezeltetni pszichológussal,pszichiáterrel, tehát van megoldás. Csak gyenge emberek léteznek.


Na mesélj az intelligencia hányadosomról. Csak előbb próbálj meg értelmes viselkedési formát átadni a világnak, ne ilyet, mint amit most képviselsz. :) Nem azzal van a baj, hogy leszólsz. Az egy dolog, megsértődöm, kit érdekel. De az, hogy ilyen nézeteket vallasz és terjesztesz, ráadásul nem egyedül, az már nagyon nagy gond,mert ezért tart itt a társadalom.

És aki átlátja ezt, meg ellent mond az ilyeneknek, az a rossz! Hát nem.



Nem skatulyáz be senkit? xddd és te mit teszel? Mutatok erre rá 3adszorra csak ebben a beszélgetésben és még csak nincs is sok komment. Te skatulyázol itt be mindenkit. Megint.


Mi rendelkezünk túl szűk látókörrel, mikor én pl látom, hogy mi a valóság, én tudatosan elmondom, hogy miért nem igaz amit mondasz, mondanak a többiek, elmondom, hogy mi miért van, mik a tények, mi a kauzalitása a problémának és nem te/ti, akik csak ezt hajtogatjátok, hogy az a rossz, aki jobb mint ti? :D érdekes.


Hát köszönjük a véleményed, de legközelebb inkább tartsd meg magadnak. Mert a vélemény olyan mint a popó lyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. Szóval ezek híjján támaszkodjunk légyszíves a tényekre, ha beszélgetésbe kezdesz.


Bár ezt már el sem fogod olvasni, hiszen túl szűklátokörű vagyok ahhoz, hogy megértsd :D tehát vagy. És hát ja úgysem lehet meggyőzni minket, úgysem értjük meg hisz mi buták vagyunk. Ezért tartunk ott ahol, ti meg nem. :)

2020. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Kedves tizenhármas! Én egyetértek veled, teljes mértékben! Ahogy írtak a női nemről, nálam kicsit kiverte a biztosítékot. Pl ez a mondat volt nekem a legszembetűnőbb:

‘Nem akarok szégyenkezni, és égni’. Igaz, nem pontosan így volt leírva, de a lényeg, hogy ezt jelenti, és valamennyire ezt is mondták.

Mi az, hogy égni???!! Miért kéne azért égni, mert nem egy modell nővel kezdesz táncikálni az utcán? Mindenki a maga módján szép. Valaki egyszer mindenkinek szép lesz, emiatt szerintem nincs egy ronda ember sem... Gondolj bele, aki te ezt olvasod... Mari szerint Jóska nem szép, és neki nem tetszik, hogy picit teltebb. (Amivel semmi baj nincs az ég világon.) Viszont! Julcsi szerint meg az nem szép, aki Marinak tetszik, és szerinte meg Jóska szép... remélem kezded(kezditek) kapizsgálni, hogy evvel mit szeretnék kihangsúlyozni.


És nem, avval nincs baj, ha tudod magadról, hogy te éppenséggel egy jóval szebb ember vagy, mint az átlag. Itt azzal van a gond, hogy ezt ti hangoztatjátok, ami úgy hat a többi emberre, hogy elgondolkodtak azon, hogy vajon akkor ők rondák e. Emiatt romlik az önértékelésük és a magabiztosságuk. Ugye ezt ti sem, és senki sem akarja?


Ami a véleményt illeti... mindenkinek joga van elmondani, amit gondol. (Hehh szólásszabadság hehh.) Senkit nem illik lekussoltatni, és azt mondani, hogy az enyèm a TÉNY a tied meg VÉLEMÉNY. Mi vagy te, szakember, hogy ezt így kijelented? Nem hinném :D. Persze, vannak olyan dolgok, amikor egy vita során rá lehet vágni, hogy az enyém/tied a tény, és amit te mondasz, azt rosszul gondolod. Csak hogy ebben a témában pont nem. Itt megoszlanak a vélemények.


Köszönöm annak, aki ezt végigolvasta! Mindenkinek szép napot! <3

2020. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Szerintem emberek engedjétek el

Azt gondolom, hogy előadhatja itt minden hímnemű egyed, hogy ő itt az alfahím

Attól ez még nem lesz igaz

Valószínűleg, pontosan azért irkálnak eme intellektuális kérdés alá még annál is intellektuálisabb válaszokat mert olyan tökéletes életük van egy fantasztikusan kinéző, okos, megértő, szép, ám de nem sekélyes, kicsit sem felszínes csinos, kerekded ám mégse kövér

Értelmes, vicces, életvidám barátnővel az élen

Hagyjuk már...komolyan

Nem az a baj, hogy a kérdezőnek vannak elvárásai, még azzal sem hogy beképzeli magáról a féltéglát

De azzal, ahogy skatulyák szerint osztogatja be a nőket egy kicsit nagyon megalázó

Attól, hogy valaki könyvmoly még lehet jó csaj, attól, hogy valaki tapasztalatan lehet belőle jó barátnő

Talán azért nincs senkid mert csak fekete-fehérben látod a világot pedig az színes

Ti pedig kedves jól kinéző férfiak...nézhettek ki jól de az a helyzet, hogy a mai világban rengeteg nagyon jó faszi van

Az igazán különleges az, aki még emellett értelmes is tud lenni

Nem is tudom, mondjuk olvas könyveket, ambiciózus, kevésbé hímsoviniszta, nem a külsőségek dominálnak, mert habár fontos ha barátnőt kerestek nem dug.ópajtit, akkor édes levés lesz az, hogy jól néz ki valaki

jaaaaaa kihagytam a legfontosabbat van neki érzelmi intelligenciája, ennek itt kb. az összes "fantasztikusan kinéző csávó" híján van

Lehet próbálkozni vele, utána majd társalgunk reális e, és korrekt e egyátalán ilyen kérdést feltenni

2020. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
25%

14, akkor legyen vele az, aki nem érzi égőnek! Ilyen egyszerű! :)

Te magad mondod, valakinek szép, nekem nem. Objektívan sem, ettől persze valakinek még tetszhet. Bár legtöbben csak megelégszenek, mert tudják hogy nem juthat jobb nekik, mert maguk sem elég jók, szóval ez a tetszés témakör is érdekes téma. És ez mindkét oldalra igaz. Mielőtt még kiveri a biztosítékot...

De vannak ronda emberek :D Ne álszentkedjünk.


Kedves 14-es: ezzel* azzal*

Mondom, szubjektív, hogy kinek mi tetszik, ebben igazad van, de attól hogy nekem Mari tetszik még nem lesz Mari szép, se nem lesz közelebb az aranymetszéshez, se nem lesz közelebb az evolúciós fejlődés során kialakult emberi testhez.



Jajj igen hangoztatjuk...neked sem megy az olvasás látom. Itt megengedte a témakör, hogy beszéljünk róla nyíltan. Van aki tényleg hangoztatja, meg én is hangoztatni fogom, hogy jobb vagyok mint sokan, miért, talán takargatnom kéne azt amiért megdolgoztam, meg amit a természet adott? Szégyellnem kéne? Kérdezem újra :D kétlem.


Ha valakinek romlik a magabiztossága emiatt, az csak jót eredményzhet, mert akkor valósíznűleg nem elég jó és ösztönzi arra hogy jobb legyen. 1. 2: aki elég jó, az nem gondolkodik el ilyenen, mert tudja magáról.

Ergo rosszat nem tettünk. Nagyon unalmasak vagytok, hogy nem tudotok gondolkodni. Elhiszem hogy rossz érzés rosszabbnak lenni mint más, de ettől még nem kell hülyeségeket kommentelni ide.


Mindenkinek jogan van elmondani, de senkit nem érdekel és ha elmondja a véleményét ami nem releváns, akkor ne csodálkozzon, hogy meg van cáfolva és gondolkodjon el rajta és fogadja el az igazságot. Ezért írtam, hogy véleményt jobb nem írni, én sem szoktam, csak ha kifejezetten kérdezik, mert itt senki nem kérdezte XY véleményét. Illetve a kérdező az igen, de a kérdésre meg nem tudtak releváns választ adni akik írtak legtöbben.

(hehh) (majd ha több leszel mint 13 és agyilag is, ha esetlge korban több lennél, és rájössz, hogy mi az a vélemény, meg miért írom ezeket, megérted, majd akkor hehhzél).

Úristen, te tényleg nem érted. Nem én állítom hogy tény te nagyon nem okos ember (mielőtt még cenzúráznak a modik). Ha azt mondom hogy az ég kék te meg azt, hogy nem mert zöld, és én azt mondom, higy amit mondok, az tény, akkor én állítom, hogy ez tény? Nem. Légyszíves ne normálatlankodjál. Gondolkozz.

Igen, szakember vagyok. Jobban értek hozzá mint akiket cáfoltam. Mi vagy te, óvodás, hogy nem tudsz érvelni, csak feleselsz mint egy 13 éves emos-deszkás kislány?


Nem én vágom rá hogy tény okoska. Vannak tények, vannak észérvek és vannak vélemények.


Hát nem szívesen...de gondoltam, hogy lesz mit helyre rakni.

2020. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

15

Meséld már el, miben mutatkozik meg itt az intellektualitásom? Mondjuk szóhasználatban, tudásban igen, csak abban jóval több mutatkozik meg, mint amennyit írok. Gratulálok a fars elemzésedhez, "maradj haza magadnak".


:DD elhsizem, hogy nem hiszed el, minden jogod meg van hozzá, ezért nem ostorozlak. Messziről jött ember azt mond amit akar. De sajnálom, hogy nem hiszed el, mert ez az igazság, de mondom nem tudom felróni, belinkelni meg nem fogom magam/magunkat, hogy aztán itt irigykedjetek, savazzatok jogtalanul.


xddd rengeteg nagyon jó ffi van? :D igen, megnézném. Főleg magyar viszonylatban. Meg az a rengeteg nagyon jó közül is többen egy idő után alabb hagynak, főleg fix nővel stb. Én nem hagytam pl, nem tudom itt a többiekre mi az igaz, de rám pl ez, sőt a nőm életét aki alapból jó volt is csak jovvá tettem, mert motviálom, együtt edzünk, tanulunk stb, ő is motivál engem. Meg az is motivál, hogy jól mutassak az oldalán, más irgykedjen, de legalább ne szégyeljem magam a strandon. És ugyan így van vele a nőm is. Mert értelmesek vagyunk. Plusz jó is egészségesebbnek lenni.


Hát igen, igazad van, hogy kell az értelem, bennem meg van pl, csak ítélkezel te is, mert kellemetlenül érzed magad az olvasottak miatt önbizalom híjján.


Persze hogy édeskevés a jó kinézet. Olvastad volna értően amiket írtam, akkor láthatnád, hogy én sem egy 10/1000res nővel vagyok, hanem azzal aki nekem annyi, meg belsőre annyi.


:D sajnálom 15ös hogy te is csak olyan kommenttet tudsz írni, amire ép elméhű ember X-et nyom, de voltak benne jó gondolatok.

Majd jövőre.

2020. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

15-ös kapcsán azt sem értem, mi köze lenne a komemntelgetéseimnek az életemhez? Azért kommentelek egyedül itt gyakorin, mert van elég sok témakör amiben képzettebb és tapasztaltabb vagyok, és megosztom a tudásomat emberekkel. Tekintve, hogy 6 szakmám van, most csinálom a 7 és 8adikat (ne kőművesre godnoljatok, meg ilyenek. Most pl Grafikus okjt kezdtem tegnap), illetve elég jó emberismerő vagyok. 6 éve kondizom, ott is rengeteg tapasztalattal rendelkezem, tanultam pszichológiát, társadalomismeretet, így ilyen témakörökben is otthonosan mozgok, illetve nyilván az élet bármely területén, ami megtörtént velem, és volt benne részem, azokban tudok segítséget nyújtan. Ezért jövök fel néha ide, amikor semmi dolgom, ebbe a tini oárkapcsolat témába meg csak akkor, amikor már elég sok értelmes kérdést megválaszoltam és még mindig unatkozom, és ezeket is csak a munkahelyemen teszem. Most mondjuk itthon vagyok, mert kíváncsi voltam, hogy mit írnak az okostojások ide, de alapvetően, látod, még a munkám is annyira laza és ilyen fizetés mellett luxus, hogy ilyenekre van időm meg kedvem.

Nagyon háttal ülsz a moziban.

2020. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

16

Még hogy én vagyok értetlen...

Mondtam, hogy vannak olyan dolgok, amire rá lehet vágni, hogy az enyém/tied a tény, és a enyém/tied a vélemény. Ember, mielőtt belém kötsz, olvasd végig ;D

De ez a kérdés nem az! Itt mondom, hogy megoszlanak a vélemények...

És nem, nem létezik ronda ember, és ezt most nem azért mondom, mert például én annak vallanám magam... Látom a példát sem fogtad fel.

De egyet nem értek... Miért kell kiforgatni a szavaimat? Ez nevetséges és szánalmas, hogy csak így tudsz érvelni.

Plusz ennyi erővel mondhatnám még úgy is rád, hogy ronda vagy, hogy megdolgoztál érte a logikádat követve.

De te csak kötözködsz, ép érveid nincsenek.

És nem, nem jó, ha valakinek romlik a magabiztossága, ahogy az sem, ha henceg a kinézetével. Ez a két véglet, ami nem normális. Oké, lehet mondani, hogy jól nézek ki, de azt nem lehet, hogy jobban, mint a másik!! De biztosra veszem, nem fogod felfogni :D


“Nem én állítom, hogy tény”

Háhh XD szerinted ezt csak neked mondtam?


Na jó

Hatan cáfoltak már meg téged, de te még mindig a magadét szajkózod, szánalmas ;D

De úgyis ki fogod ezeket a szavaimat is forgatni, és kitalálsz valami jöttment dolgot, amivel ellentmondhatsz, úgyhogy nem is húzom tovább ezt, mert nincs értelme...

2020. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

19. Uh. Igen, te vagy :D Nem lehet rávágni semmire hogy tény, ha nem az bakker!!!!


Végigolvastam sajnos.


Hát a kérdésnél nem oszlanak vélemények, a srác kérdésére vannak logikus válaszok. A szépség, tetszés témakörében oszlanak meg. De gondolom erre gondoltál.


:DDD de létezik, te tény! :) Van egy adott evolúciós kinézet. Aki eltér, ronda. Nyilván senki nem egyforma stb, de aki kórosan eltér, vagy nyilvánvalóan, pl nagy a füle, az gyakorlatilag szépséghiba. Ettől még van szép lány akinek nagy a füle, szép az arca, de a füle az nem mondható szépnek pl. Ezzel lehet valakinek baja, lehet vkinek nem. nekem volt ilyen gyönyörű barátnőm, és nyilván takarta is mások miatt, de nekem nem volt vele bajom például. Ettől még elismerem, hogy ettől nem lesz ugyan olyan szép mint önön maga más normális fülekkel. De én így is kedveltem.


Te nem fogsz fel itt dolgokat, én értettem a példád,csak nem jó.


"De te csak kötözködsz, ép érveid nincsenek."....ugye viccelsz? :D csak azok vannak nálam.


Nem forgattam ki a szavaid, és nem nem csak úgy érvelek. Nem forgasd ki a szavaim :D Ezzel nem tudsz elhitelteleníteni. Azt elismerem, hogy megeshet, hogy nem jól értelmezetm valamit amit írtál (nem), de szándékosan nem forgattam ki szavakat, nem vagyok én nő.



Figyeljcsak: jobban nézek ki, mint a másik. na bumm. Ha akarja magára se veszi. Aki elég jó, az tudja magáról. Nyilván nem jó az önbecsülés vesztés. Szerinted én mitől vagyok ilyen? Volt hogy nem néztem ki ennyire se jól. Most sem vagyok egy Zyzz, én elismerem, de az átlagos embereknél jóval jobb vagyok és többet tudok nyújtani. Életképes vagyok, életre valóbb mint az átlag. Könnyebben találok párt mint az átlag. Élet szempontjából ennek van súlya, mert az egész élet ösztönös értelme ennyi. Én nyilván az ösztöneimen felül emelkedem amennyire tudok, de ha már csak ezt is nézzük is a föld kb 60%nál jobb, értékesebb ember vagyok. Magyarországon meg kb a 80%nál.



Hát elég sokáig engem ostorozál, meg én mondtam csak, hogy tényeket közöltem nem véleményt, ezért magamra vettem, igen.


Ja igen, attól hogy több a hülye, unintelligens ember, akkor igazuk van!

Ha többen szeretik a minimalt, mint a kalsszikus zenét, akkor a klasszikus zene az minőségtelen! IGAZ? :)


Igen, én írok itt jöttmentet, nem te :D Az értelmesek úgyis látják, nekem ennyi elég. Nem kívánok többet vitázni veled, aranyos vagy, de nincs igazad.

2020. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!