Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális kapcsolat az, ha a 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális kapcsolat az, ha a 2 ember nem bízik egymásban? És az ha egy eset miatt azóta az egyik fél fenn van akadva?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni barátnőm sőt inkább csak egy ismerősöm pálijával. Nem volt semmi hátsószándekom vele csak haverkodni akartam vele, de a barátnője rajtakapta, hogy velem beszélget ezért gondolom megmondta neki, hogy mindenhonnan tiltson le, és azóta eltelt már egy jó kis idő, és még mindig írogat nekem a barátnője, hogy ne írogassak más palijának ha van valakije.

Szerintem nem egészséges a kapcsolatuk, ha ennyire nem bíznak egymásban, és ez miatt össze is kaptak.

Mit csináljak ezzel az ismerőssel, hogy végre leszakadjon rólam?

Nyílván nem akarok bocsánatot kérni tőle, hogy haverkodni akartam a barátjával.



2020. jún. 7. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Valamilyen szinten áttudom érezni a helyzetet, szerintem valamikor majd úgyis szakítanak.. akár akarják akár nem
2020. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te nem akartad ”elcsábítani” a barátját, meg semmi ilyesmi, csupán haverkodni akartál. Ha pedig nem hiszi el, a legjobb, ha messzire elkerülöd és megszakítod vele a kapcsolatot.
2020. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ideges lennek a baratno helyeben ha hirtelen elkezd egy lany beszelni vele es viszonozza is, ugyanis ha jo kapcsokatban lenne akk nem erdeklodne mas lany irant interneten foleg ha nem is ismeri. Ugyh szerintem ez mar vmennyire egy romlott kapcsolat es a baratnoje felti de nekem sem tetszene es ezzel nem kene elrontanod bar nekik kene beszelni errol. Te oldalad is megertem ha tenyleg semmi szandekod de ha folytatjatok barmi alakulhat es siman lehet h emiatt megy tonkre (persze akkor mas oka is van(
2020. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni mert beszélgetni mindenkivel lehet és az nem jelent semmit de ezek szerint az a hölgy féltékeny (megtámadta a zöld szemű szörny). Sajnos ez ellen nincs mit tenni. Úgy tartják, hogy mindenki magából indul ki. Amit ő meg tenne azt feltételezi másokról.
2020. jún. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!