Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akar kapcsolatot játék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kapcsolatot játék miatt, ez normális?

Figyelt kérdés
van egy srac es egy ideje kavarunk mar, felhoztam lehetne tobb is meg szeretnem es aztmondta eddzes meg jatek mellett nem akar kapcsolatot es ezutan mar nem is nagyon irkal vissza se, most ez kajak normalis hogy ezt csinalja?
2020. jún. 7. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem normális. Nem érdekli a párkapcsolat, inkább foglalkozik mással helyette. Nem mindenkinek olyan fontos a szerelem meg hasonlók. Nem vagyunk egyformák.
2020. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1

Mondjuk az tényleg bunkóság hogy nem ír vissza de gondolom így akarja lezárni ezt a dolgot.

2020. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát becsületére legyen mondva, hogy legalább megmondta, nem hülyített, mikor te komolyabb szintre akartál lépni. Szerintem hagyd, ha ő nem érzi késznek magát erre, akkor nem lehet mit tenni.
2020. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el
2020. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!