Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

A barátnőm mikor megtudta hogy rengeteg pénzt adományozok (vagy vásárolok dolgokat) rászorulóknak illetve olyan művészeket támogatok akiket nagyra tartok, teljesen kikelt magából hogy azt a pénzt miért nem rá költöm. Eddig pedig egy forintot se kért tőlem, de ha normális dologra kellene, adtam volna!


Jelenleg ott tartunk hogy a legutolsó ilyen tétel az volt hogy egy nőnemű ismerősöm aki gyönyörűen rajzol egy digitális rajztáblára gyűjtött ko-fin, én pedig a maradék 94%-ot kifizettem neki névtelenül, azóta a barátnőm arra bíztat hogy létesítsek vele szexuális kapcsolatot akkor, őt pedig felejtsem el.


Nagyságrendileg olyan 100-150 ezer havonta amit elszórok ilyen dolgokra, beleszámolva a borravalókat és hasonló apróságokat is. Ehhez képest havonta 1 millió körül keresek (vállalkozásom van szóval változó, de 800 ezer és 1,1 millió között szokott lenni az átlag) tehát nem lehet mondani hogy a kenyérre valót osztogatom el.


1-1,5 éven belül tervezek venni egy nagyobb házat hogy össze tudjunk költözni, mondtam hogy el is tartanám, szóval ennyit arról a hisztijéről hogy ő nem kapna semmit tőlem.


Viszont jelenleg tényleg nem aggatom tele mindenféle legújabb almás telefonnal, Guccival, 10 kilós aranylánccal meg hasonló hülyeségekkel.


Ő még az anyjával él, ő tartja el, elég jó körülmények között (most vettek egy új lakást Bp egy előkelőbb kerületében) szóval az se indokolhatná a viselkedését hogy mást támogatok, náluk meg nézem hogy pakol ki a behajtócég.


Persze nem vagyok sóher, étteremben is gondolkodás nélkül fizetném én a számlát (sokan azt is elfelezik) bár arra is azt mondta hogy "ez a minimum". De tényleg "egy megkeseredett, irigy, komplexusos, szívtelen szörnyeteg" vagyok, csak mert úgy érzem hogy jogom van eldönteni mire és kinek adok pénzt?


Amúgy lassan 2 éve vagyunk együtt, kisebb megszakításokkal

Én 21/F vagyok, ő 19/L



2020. jún. 23. 03:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Újabb hasznos válasz, köszönöm.


Miért probléma hogy úgy gondolom hogy neki nem kell dolgoznia ha az én keresetemből is vígan meg tudnánk lenni?


A szomszédunk is olyan család hogy az apuka kamionozik, az anyuka meg a 15-16 éves gyerekkel elvan otthon.


Természetesen a vállalkozásban besegíthetne ha nem tud mit kezdeni magával és unatkozik, de az neki nem tetszik.


Lehetne háztartásbeli, de fel volt háborodva mikor viccelődtem azzal hogy neki az lenne a munkája hogy majd főz és mos rám. Hiszen ő nem cseléd szerény véleménye szerint.

2020. jún. 23. 13:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Hogyan adozol?
2020. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyéni kisvállalkozás, KATA
2020. jún. 23. 14:36
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha

Figyelj, te dolgozol a pénzért, had döntsd már el, hogy mire költöd.

Amúgy szerintem is csak annyi a baja, hogy eddig nem akarta, hogy azt hidd, csak a pénzért van veled, most meg, hogy rájött, pontosan mennyid is van, igazàn elvàrnà, hogy rá költsd ismeretlenek helyett. Ami nem jogos imo, hisz ő semmit se tett a pénzért.


A háztartásbeli dolgot viszont megértem, bàr örülnék ha a (leendő) férjem ennyire sokat keresne, és nem kellene aggódnunk a pénz miatt, de ilyen szinten màstól függni... nem igazàn tetszene. Ráadásul én is szeretnék majd karriert építeni.

Nehogy bárki is félreértse, semmi baj ha valakinek az az álma, hogy háztartásbeli legyen, de nekem nem jönne be. A nem cseléd dolog is érthető, úgyszintén preferàlnàm, ha a baràtommal közösen csinálnánk a házimunkát.


18L

2020. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!