Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Csókolóztam a legjobb barátnőmmel

Elmondtam a barátomnak erre ő ki akadt szerintetek jogosan ?.


2020. jún. 28. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát én is meglepődnék, hogy egy biszexuálissal járok, akiről eddig ezt nem tudtam
2020. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ja és igen ez már megcsalásnak számit
2020. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez elég komplikált dolog. Megcsalásnak sem tudom teljesen annak számít e, nem tudni az elősztorit, hogy jutottatok arra a pontra, hogy csókolózzatok, bár ilyenkor sem lehet mentség az ivás vagy bármi, pont mintha fiúval tetted volna. Egyszer egy buliban barátnőm és barátnője teljesen készen voltak és valahogy csókolóztak előttem meg úgy mindenki előtt, annyi volt a reakcióm hogy "mi a rákos f@sz". Viszont ha megtudom, hogy egy fiúval csak írásban beszél már féltékeny vagyok, szóval nem tudom. Legtöbb fiú az ilyet lazán fogadja, nem érzi megcsalásnak, de ezek szerint ő annak veszi. Mivel megcsalásnak veszi jogosan akadt ki
2020. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hasonló volt itt is a történet házi buli volt de nem voltunk részegek én sem barátnőm sem. ittunk de tudtuk az hogy mit csinálunk.

Ő kapot le hirtelen igaz el tartóz egy kisseb idejük míg csókolóztunk kb 1-2 perc aztán kérdeztem mi volt ez és mondta hogy csak szimplán kíváncsiság hogy hogyan csókolok enyi volt

Páromnak másnap el mondtam erre ő ki akadt

2020. jún. 28. 19:25
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásnak megcsalás, bár én hallottam már pasiktól, hogy ha lánnyal csókolózna a barátnőjük, azt megbocsátanák. Érdekes, mit mondjak. De ezek szerint ő nem ilyen.
2020. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Gyakran szoktunk együt is aludni barátnőmmel még van hogy együt is fürdünk de eddig soha nem történt hasonló dolog párom ezekkel a fokokkal tiszában is van volt hogy ilyen szoros a kapcsolatom barátnőmmel nem igazan tetszet neki de megértette hogy nincs előtte titkom stb. De ezen csókos dolgon i akadt
2020. jún. 28. 19:26
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja és nem, nem vagyok biszex
2020. jún. 28. 19:26
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

3. vagyok

Nekem is ilyen volt barátnőm a barátnőjével amit el is fogadtam, ahogy írtam a csók is csak meglepett. Viszont ha azokat elnézte, nem értem a csókot miért nem tudja valahogy elfogadni. Lehet csak hirtelen nem tudja hova tenni ezt és nem tudja hogy reagáljon. Ha voltak ott mások is azon sem lepődnék meg ha megalázónak venné, mi fiúk már csak ilyenek vagyunk

2020. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Párom nem volt ott a házi bulin ez csajos buli volt csak lányok

Mikor elmondtak neki is csak ketten voltunk nem értem kiakadás okat éppen ezért mert pl ha együt fürödtem a barátnőmmel nem volt számára probléma vagy ha együt aludtam vele

2020. jún. 28. 19:45
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
De ugye utána nem baj, ha a barátod megdugja a barátnődet?
2020. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!