Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért veszem észre azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszem észre azt, hogy kevés az extrovertált lány?

Figyelt kérdés

Én azt veszem észre, hogy sokkal több csöndes, introvertált lány van mint extrovertált. Legtöbbszőr mikor ott vagyok egy társaságban és ott van egy szép lány. Legtöbbjüknek a társaságát nem tudom élvezni vagy mert túl nagyszájú! Vagy mert túl csöndes. Ha csak úgy random oda megyek hozzájuk akkor is ugyanez van! Esetleg ha egy alkalommal el is vagyok velük, másodjára már nem is köszönnek kivétel ha én nem teszem meg. Haverom azt mondja, hogy Budapest kőrnyékén sec perc alatt talál magának párt az ember. Mert arra mindenki egyen rangú. Másik haverom pedig olyat mondott, hogy Horvátországban konkrétan a fiúknak kell várnj a lányokra :D! Nos én keleten lakom, egy falu szerűségben. De egy közeli vidéknagyvársban vannak olyan lány ismerőseim akikkel szívesen járnék. De nekik a nagyrészük foglalt!


Tudom, hogy a csöndes és az introvertált nem ugyanazt jelenti! De egy introvertált emberrel sokkal nehezebb megismerkedni. És nehezebben is bízik meg bárkiben. És én olyan fiú vagyok. Akit nagyon sok minden érdekel. Szeret eljárni szórakozni (ezalatt nem csak a diszkókat értem!) És velem sok mindenről lehet beszélni. És én egy ilyen lánnyal lennék el a legjobban! Persze melette szeretném azt is ha kedves, szép, és nagyjából okos legyen.


Pl egy olyan lányal végképp nem tudnék lenni. Aki beképzeltebb a kelettnél is! Sajnos az a baj, hogy azok a lányok akik tényleg normálisak. Nagyon hamar találnak maguknak normális fiút. És nincs hamar vége a kapcsolatuknak! Mert szerintem manapság sokkal több normális fiú van mint normális lány. Én azt veszem észre, hogy nagyon sok sajnos a pénzéhes, felszines lány! És ilyen lányok tőrték már össze a szívemet. Még nem is volt pedig semmi köztünk csak egy kis kavarás!



2020. jún. 29. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell pontot tenni a mondatok közepére?
2020. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
"Szerintem manapság sokkal több normális fiú van, mint normális lány." Ne álltalánosítsunk ha kérhetem! Mellesleg miből gondolod, hogy te nem vagy felszínes? Bizonyára van olyan lány aki számára te felszínes vagy. Nem mondom, hogy az vagy, nem ismerlek, de eléggé nagyképű dolog azt hangoztatni, hogy te mennyire izgalmas és sokoldalú vagy. Ha egy felszínes lány összetörte a szíved az azt jelenti, hogy rendkívül hosszú idő alatt nem vetted észre, hogy felszínes. Hiszen kötőttél már hozzá annyira, hogy képes legyen összetörni a szíved. Ezek szerint nem lehetsz túl jó emberismerő, semmi alapján nem ítélheted meg, hogy több felszínes lány van, mint felszínes fiú. Azt miből gondolod, hogy az értelmes lányok nagyon hamar találnak kapcsolatot? Az tény, hogy kevesebb, de komolyabb kapcsolatuk van, de hidd el, a lányoknak se könnyebb.. A leírtak alapján úgy gondolom, hogy túl magasak az elvárásaid. Tökéletes lányt keresel a tökéletes önmagadhoz, miközben te sem vagy tökéletes igazából. Mint mondtam az írásod alapján nem lehetsz egy szerény típus.. Amit még hozzá tudok fűzni ehhez, hogy ha valóban annyi, de annyi sok primitív lánnyal találkozták és a hozzádvaló tényleg nem ilyen akkor barátom, kimondottan rossz helyen keresheted a párodat!
2020. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

17:22 Ha te nem vagy képes jobban átértelmezni a kérdést vagy gondolkodni mielőtt választ írsz te is általánosítasz. Én csak az eddigi tapasztalataim alapján írtam. És nem túl nagyok az igényeim attól még, hogy te nem gondolkodol! Felszínes sem vagyok! Gondolom nem is lány vagy te sem hanem egy jött-ment fiú. Aki lehet azt sem tudja hol van!?


Egy dologban valóban igazad van, nem vagyok szerény. De nem is vagyok olyan, hogy a főldön sem tudok járni a beképzeltségtől! Első az a billentyűzet írta, nem én!

2020. jún. 29. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem elég egyértlemű, hogy többet gondolkodtam a válasz adás előtt, mint te a kérdés kiírása előtt, mivel a kérdésednek nem sok gyakorlati értéke van. Mellesleg feltételezem, ha hirtelen ekkora lett az ellenszenved irántam nem olvastad el a válaszom utolsó mondatát. Mint látható nem állítottam biztosra, hogy te egy önző ember lennél, megszületett az a feltevés is, hogy csupán rossz helyen keresgélsz és ezért nem találsz magadhoz illő lányt. Hoppá, képzeld lány vagyok és pont annyira jött-ment, mint te és mint bárki más ezen az oldalon ahol az emberek inkognitóban adnak egyásnak tanácsokat. Természetesen ebben a válaszadásomban is fenyegetést fogsz érezni a becsületedre általam, nem is számítok másra. Én úgyis csak egy lehetséges helyzetet írtam le ami vagy igaz vagy nem. Semmi nem fog történni abban az esetben ha nem igaz.. valójában nem sok minden történne a másik esetben sem. Szóval nem kell aggódnod, gondolkodtam és azt hiszem nem értettél meg. Bár nyelvhasználati képességeid alapján ez nem csoda..
2020. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben én sem tudom teljesen elengedni magam egy új társaságban.. Pedig alapvetően egyáltalán nem vagyok csendes. Az is lehet, hogy csak zavarod/nem érdekled őket ezért nem nyitnak feléd.
2020. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!