Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha nem vagyok féltékeny,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok féltékeny, amikor lányokkal találkozik, akkor már nem szeretem?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok egy külső szemlélő véleményére.

Én nagyon féltékeny típus vagyok, az előző barátom ha találkozott egy lánnyal tiszta ideg voltam, és tudom, hogy gàz, de végigizgultam meg minden. És tulajdonképpen nálam a barátaimmal is ez van, ha pl a legjobb barátnőm mással van, akkor is féltékenykedek meg ilyenek, tesómmal szintén.

A mostani barátommal még fél évesek sem vagyunk és énnúgy érzem hogy szeretem, csak az a baj hogy a kapcsolatunk elején ugyanúgy féltékenykedtem meg szomorú voltam ha egy lánnyal találkozott. De mostmár teljesen hidegen hagy, még ha tudom is hogy a lány akivel van épp, r*****osan viselkedik.

Segítsetek kérlek:(



2018. aug. 23. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy bízol benne annyira hogy nem fog semmi olyant csinálni?
2018. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úristen, ez eszembe se jutott :D köszi hogy ilyen hamar válaszoltál
2018. aug. 23. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet, hogy szimplán megbízol benne annyira, hogy tudod, hogy úgysem csalna meg.


Viszont ha ennyire betegesen féltékeny vagy, azzal szerintem pszichológushoz kéne menned, különben el fogsz lökni mindenkit magad mellől, és az senkinek nem lesz jó.

2018. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönom, és én is gondoltam már rá
2018. aug. 24. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!