Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok nekem tanácsot adni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem tanácsot adni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy lassan 8 hónapja lennénk együtt a barátommal. De sajnos folyamatosan veszekszünk, kb minden nap és komolyan én ezt idegileg már nem bírom. Egyszerűen akármikor veszekszünk, mindig rosszul leszek és olyan szinten, hogy szó szerint remeg mindenem és hányok. Valamikor levegőt se kapok.

Régebben az miatt voltak a vitáink,hogy túl sokat játszik. Ez már abba maradt.

Most az a baj, hogy gyakorlaton van és így nagyon keveset beszélünk, mert mindig fáradt. De amikor én dolgoztam napi 10-12 órát akkor én mindig tudtam vele beszélni.

Most azon buktam ki, hogy azt írta, fél 11-kor beszélünk. Már egy órája folyamatosan hívogatom és semmi. De nem is ez a baj. Hanem hogy úgy kérdeztem tőle, hogy van-e kedve beszélni vagy túl fáradt és inkább megy aludni. Simán mondhattad volna, hogy megy aludni. Megértem, hogy fáradt, csak akkor ne ígérje meg, hogy beszélünk, hanem mondja hogy inkább megy aludni.

Hétfőn hét órát vártam rá. Mert én ekkora barom vagyok. És erre ezt kapom, hogy még egy normális elköszönés sincs és hazudik is.

Többször próbáltam szakítani, de mindig elírta magát és megsajnáltam.

Kérlek segítsetek nekem.

Ti, ha az én helyemben lennétek, benne maradnátok ebben a kapcsolatban, vagy inkább véget vetnétek?

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. júl. 16. 23:45
 1/6 A kérdező kommentje:

*mondhatta

*elsírta

2020. júl. 16. 23:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem nem vagytok egymáshoz illőek. én úgy vettem le, hogy te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, és valószínűleg ő se. szerintem mindkettőtöknek jobb hosszú távon, ha kerültek egymást. szerintem merj szakítani vele. mindenesetre akárhogy is döntesz, drukkolok! ;)
2020. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Elmondottak alapján megértem a srácot is, de téged még inkább. Valószínűleg ő sem rossz ember, egyszerűen csak ki lehet merülve. Mindenki másképp tűri a sok munkát/iskolát/gyakorlatot, lehet, hogy neki ennyi is elég, hogy elcsigázott legyen (főleg, hogy ha mást is csinál mellette). Mások jobban tűrik az efféle tevékenységeket, mint te is. De természetesen ezek nem mentségek arra, hogy ilyen legyen veled. Nem tudom, mennyire lehet vele leülni beszélgetni, de mindkettőtöknek erre lenne szüksége: egyszer rászánni egy kis időt arra, hogy megbeszéljétek a jelenségek okait. Próbáljatok megoldást találni, mert a veszekedés nem megoldás. És ha mindenképp szakítani szeretnél vele, ezt ne tudassad meg vele a beszélgetések elején. Ha nyugodt körülmények között jelented be ezt neki, talán ő is racionálisabban fogja látni a dolgokat.
2020. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán tudom felfogni, hogy minek kínlódsz. Ezt nem lehet kapcsolatnak nevezni. A srác konkrétan szarik a fejedre. Fel tudnál sorolni akár 1 dolgot ebben a "kapcsolatban", ami számodra jó?
2020. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez halott ügy
2020. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne maradj azért benne a kapcsolatban, mert sajnálod, az senkinek sem jó. Sír? Na és? Neked is lenne okod sírni 7 óra várakozás után.


Ez a kapcsolat halott, csak szenvedsz. Szakíts, az lesz a legjobb.

2020. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!