Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jól döntöttem? Szakítottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? Szakítottam vele...

Figyelt kérdés

Szóval a mai nap szakítottam 1 év után. Szúrattam egy helixet és elmondta a pct mindennek meg hogy minek stb... Hasonló esetek voltak már, mint például elmentünk szüleimmel kirándulni és zavarta, hogy távol leszek. Nem voltam boldog vele... múlt hónapba majdnem dobtam a féltékenysége miatt. Egy ideje bennem volt a szakítás. Bűntudatom van miatta... de már elvette minden életkedvem és szarul voltam sokszor. Szerinte menni fogok még hozzá, de nem akarok, nem hiányzik. Barátaim nincsenek, szüleim vígasztalnak. Nem vagyok biztos a döntésemben.

16L



2020. júl. 21. 22:14
 1/9 anonim válasza:
77%
16 vagy így elárulom lesz ez még rosszabb is. Most pedig menj pasizz, siránkozás helyett.
2020. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj ez sértés, de mimd ketten rosszul áltok a dolgokhoz, és nem tudjázok kezelni a dolgokat még, de ez a normélális ilyen korban!


De a kérdésedre válaszolva, ha te úgy érzed hogy így jobban érzed magad, és a kapcsolatban nem voltál boldog , akkor jó döntés volt. A bűntudat, ez mimden szakítás velejárója.

2020. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sértés*
2020. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1es: Nem akarok senkit se egy darabig...

2es: Hogy érted hogy rosszul? Mit lehetett volna tenni? Nagyon gyakran kiidegelt, hiába beszéltem vele...

2020. júl. 21. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát például leülni és megbeszélni a dolgokat. De mint írtad hogy szarul vagy a kapcsolattól, ha ez így van nem szereted, vagy megfolyt a ragaszkodásáva, akkor jól döntöttél.
2020. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rossz kategória, mert ez tini nyűg.
2020. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os: a tini kategóriánál nem volt szakítas rész és ezért tettem ebbe.
2020. júl. 21. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjuk már ezt a lekellett volna ülni és megbeszélni dumát.. Annyira unom már. Ez egy needy csávó volt.A legrosszabbat fogtad ki kérdező.Itt megbeszélni semmit sem lehetett volna.Te egy szabadszellemű személyiséggel rendelkező ember vagy.Ő nem.Személy szerint még barátként is utálom a hozzá hasonló embereket.Jól döntöttél, ne legyen bűntudatod egy ilyen idióta miatt.Majd talál magának egy ugyan olyan needy csajt mint ő. Majd szépen megkeserítik egymás életét és jól is van ez így.Az ilyen emberek nem viszik sokra.
2020. júl. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tegnapelőtt találkoztam vele... nem direkt. Egy lánnyal a játszótéren üldögéltünk és ott termett. El akartunk húzni, de utolért. Győzködött, hogy megváltozott, nem akar elengedni, jobb lesz, teljesen új ember áll előttem, mert orvoshoz jár állítólag. Mindent miattam tett, ismerősei szerint összeillünk. Amit úgy gondolok, hogy nem. Nem volt közös hobbink, ezt akkor említettem és a táncot mondtam, de nem volt benne. Megmondtam, hogy nem fogok hozzá visszamenni, nem éreztem jól magam vele és nem hiányzik. Oda jött elém közel, hogy üssem meg amit nem akartam, mégis megtettem és elcsattant egy pofon. Már ott is pityeregtem. Ő is szinte kiabált, én is. Otthagytuk, utánunk jött, hívta a sógort, hogy jöjjön érte, addig visszakapta az egyik ruháját. Ahol vártunk, ott volt egy régi épület, annak betörte ököllel az amúgyis törött ablakát. Egy ölelést engedtem még neki. Újra elkezdte mondani és inkább otthagytuk végleg. Hallottuk az üvegtörést...

Kicsit hosszú lett...

2020. júl. 26. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!