Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülinapja mit adjak? (Kifejté...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapja mit adjak? (Kifejtés lejjebb)

Figyelt kérdés

A barátom 19 lesz. Van/volt néhány ötletem (bizonyos kaják, édességek, tárgyak stb, leginkább olyan dolgok, amik szóba kerültek vele), de ezek egy részét már megszerezte, a többit meg nehéz beszerezni (kisebb város, nincs pláza) és/vagy elég drága.

Kb. 5-6 ezer forintot tudnék költeni rá maximum, ha netről rendelek valamit, akkor postaköltséggel együtt.

Egy kulcstartót néztem, ami szorosan kapcsolódik az egyik kedvenc sorozatához, de amellé mindenképp illene még vennem valami csokit, édességet, az meg itt, hát, a választék kicsi, mégis drága minden. Szóval talán jobb lenne, ha valami konkrét ajándékot adnék neki, ami azért több, mint egy 900 forintos kulcstartó. Valami olyan kellene, ami a hasznára válik, ez elég fontos.

Van egy hobbija, de nem ahhoz kapcsolódóan szeretnék neki ajándékot venni, ahhoz szerintem bőven mindene megvan.


Kérlek, javasoljatok nekem magyar raktárral rendelkező webshopokat (plüssök, különlegesebb édességek, párnák, esetleg motivációs dolgok, szobába való illatosítók, satöbbi). Emagot, Google első találatait már átfutottam. :/



2020. júl. 29. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hu ez borzasztó.. nekem sincs soha semmi ötletem amikor valami ünnep közeledik. De amúgy szerintem a kulcstartó is cuki, vagy mondjuk ha készítesz valami személyeset, rajzolsz/festesz, vagy sütit?(ezek legalább ingyen vannak) De ha valami közös programot szervezel, talán még az is tök hangulatos lehet és emlékezetes.. Vagy nem tudom, valami ruha mondjuk? Óra? Vaagy valami kozmetikum? :D tudom h csajos de simán, egy parfüm? Párna, közös képek.. bárcsak tudnék többet :(
2020. aug. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sütit mostanában mindig csinálok, amikor jön, szóval az nem lenne nagy extra valószínűleg:D Rajzolni, festeni meg nem tudok egyáltalán:(

Közös program már le van beszélve, meg amúgy arra jutottam, hogy veszek neki valami menő fésűt (említette, hogy az enyémmel fésülködni milyen kellemes, szóval veszek neki valami hasonlót), meg sok csokit, de majd körbenézek majd még, hátha találok valami jobbat :D Párnát/plüsst szívesen vennék neki, de szépet (és különlegeset) nem találok :(

2020. aug. 3. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ah hát hajrá! :( ha Bp-n vásárolsz és unatkozol szólj :D úgyse csinálok semmit
2020. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!