Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy kiírja egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kiírja egy csaj, hogy kapcsolatban van, és mindenki gratulál?

Figyelt kérdés
Az anyja barátnői, a szomszédok, mindenki aki a faluból ismeri... gratulálnak, hogy b@szik. Mi értelme?

2020. aug. 7. 00:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet😅 Bocsi
2020. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyan ismerőseim akik gimi óta együtt vannak (jó 10 év is van már az) házasok és gyerekük van, nem mindenki a lyukra megy tudod?
2020. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem kérdező tényleg nem lehet

Osztom a 11-es válaszoló véleményét 😃

2020. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
Ez kb olyan mint, amikor egy huszonpáréves, végzettséggel nem rendelkező lány gyereket ellik. Nem egy nagy teljesítmény ha beteszik neki, nagyobb teljesítmény felnevelni valakit.
2020. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Így van!
2020. aug. 8. 22:28
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
Ha valakinek ez teljesítmény, hogy összejön valakivel írja ki. Hidd el, a legtöbb embert nem érdekli, szánalomból likeolgatja, de ha látná őket az utcán fel se ismerné. Én sosem írtam ki, ha valakivel együtt voltam, szerintem ez nem tartozik másra.
2020. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Veled is teljesen egyetértek (Y)
2020. aug. 9. 02:42
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
Nincs mit. :) Imádom, amikor leírok egy őszinte véleményt, aztán jönnek a leértékelések.. Gondolom könnyebb egy leértékelő gombra rányomni mint véleményt formálni 😂
2020. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%

#16 Szánalomból lájkolgatja? A legtöbb ember? Mármint Te?

Szerintem akit nem érdekli az továbbgörget. Mégis mi ebben a szánalmas?

Egyébként én se írom ki ha van kapcsolatom, szóval egyetértek hogy ezt nem feltétlen kell világgá kürtölni. De aki akarja, akkor ossza meg a boldogságát, azt csinál amit akar.

2020. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%
#18 gondolom azért pontoztak le, mert általánosítottál. A "legtöbb ember"be másokat is belevonsz, akikre ez nem igaz / nem így gondolják. Ezért ment a piros, fogadd el, valszeg nagy szakértő lehetsz, de az őszinte vélemény ettől függetlenül becsülendő
2020. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!