Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy kiírja egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kiírja egy csaj, hogy kapcsolatban van, és mindenki gratulál?

Figyelt kérdés
Az anyja barátnői, a szomszédok, mindenki aki a faluból ismeri... gratulálnak, hogy b@szik. Mi értelme?

2020. aug. 7. 00:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
Szánalomlike alatt azt értem - gondolom másnak is van ilyen ismerőse - hogy bár ismer téged, lehet évek óta nem beszéltek. Csak látja a posztodat, és rögtön nyomja rá a likeot. Nem konkrétan arra gondoltam, hogy szánalmas lenne.
2020. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

20-as: a "legtöbb ember"-ből logikusan adódik, hogy nem MINDEN ember. Tehát akire ez nem igaz, ne is vegye magára. Normális ember nem vesz magára olyat, ami nem igaz :)

Tehát ha azt feltételezzük, hogy a lepontozók józan, gondolkodó emberek, akkor mégis igaz rájuk a vélemény és ez nem tetszik nekik :)

2020. aug. 9. 18:28
 23/27 anonim ***** válasza:
67%
Jajjh kérdező, neked is beszélhet az ember xdd🤦‍♀️
2020. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%
#22 igem, hasonloan gondolom. :) Csak hat ez egy ilyen csoport, mindenkinek megvan a sajat velemenye, es az a velemeny. En is leirtam a sajatomat. Ha ez masnak nem tetszik, sajnalom. Nem egy emberre alapozva írtam, amit írtam. Persze kivétel erősíti a szabályt.
2020. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az a szánalmas mikor a lány/fiú barátai ilyeneket írnak hogy "Sokáig tesó" meg " Megmondtam csajszi hogy összejön nem ? " és persze 5000 smile meg szívecske utána. De mikor a szülő ( anyuka ) is aláír valami cringe üzenetet és utána rak egy gif-es kutyát ami szívecskét szorongat na...legalja kb.
2020. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ergo=ne ird ki, ha kapcsolatban vagy.xD Eleg jol elvoltam a volt baratnommel, anélkül hogy kiirtam volna, hogy jarunk.
2020. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2020. aug. 27. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!