Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem igazán akarja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem igazán akarja hogy menjek bulizni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mondtam neki hogy ha nem akarja hogy a barátnőimmel menjek akkor jöjjön velem, de rögtön rávágta hogy nem. Nem tiltja meg de ismerem és utána biztos flegmázna velem és el is rontaná az estémet.

Mit csináljak?



2020. aug. 20. 01:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem menj el. Neked is kell egy kis kikapcsolódás. Az este folyamán meg szerintem ne írj neki, ha flegmázik, másnap megbeszélitek, de ne hagyd, hogy elrontsa a kedved. A barátod el szokott járni társaságba vagy otthon ül, nehogy féltékeny legyél?
2020. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha már felajánlottad, hogy menjen veled akkor vagy menjen el vagy ne akarjon kisajátítani.
2020. aug. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Menj nyugodtan, legfeljebb elmegy párod is. (Továbbáll, keres olyat, aki nem nélküle akar bulizni.)
2020. aug. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
88%

Nem tiltja az jó, ő nem ez a tipus viszont ha ő megy majd el akkor te se pislogj majd akár hívtad akár nem.


Akár benne van akár nem te a barátnőiddel mennél és csak ha minden kötél szakad vinnéd őt is, így ha ő fog elmenni majd nélküled akkor ne húzd majd a szád te sem.

2020. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Örülj, hogy egyáltalán kellesz neki. Nekem biztos nem kéne olyan nő, akinek az a szórakozás, hogy diszkóban / kocsmában leissza magát. Szerintem hagyd a srácot és keress magadhoz valót.
2020. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
30%

Amúgy...


Ha neked kapcsolatod van akkor mellette fent vagy badoon vagy tinderen is?


A disco pintosan ugyan ez olyan dolog mint ha egy randi oldalra felregisztrálnál mellette, csak a discoba személyesen fizikálisan is történhet valami szóval rosszabb.


El lehet menni barátnőkkel kikapcsolódni meginni valahol valamit , mozizini de a disco egy kapcsolatban főleg úgy ha a másiknak ez nem tetszik akkor ahogy fentebb írtam rosszabb mint ha egy randi oldalra regisztrálnál és ott árulnád magad.


És nem táncolni mész mert arra más opció is lenne. És nem állsz órákat a tükör elött hogy csinos legyél ha csak "táncolni" mész és semmi más.

2020. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy szóval nem írta a Kérdező, hogy discóba menne, csak annyit, hogy buliba, nem kell feleslegesen okoskodni! De ha discóba menne, akkor mi van? Szerintem bármilyen buliba is akarsz menni Kérdező, nyugodtan menj! Ha a kapcsolatotok ezen elbukik, akkor már eleve nem éri meg. Fiatal vagy, ne pazarold el ezeket az éveidet olyan valakire, aki beszabályozza, hogy mikor találkozok a barátaiddal és hogy mit csináltok, mert hosszútávon ez az út odavezet.
2020. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Lehet le szavazni, de én a #6-ossal teljesen egyetértek! Ha az egyik fél nem bulizós, a másik meg nem érti ezt meg, akkor ez tényleg olyan, mintha randi oldalra regisztrálna. A továbbiakban ez komoly nézeteltérésekhez vezethet.

Kérdező, vagy keress magadnak olyat, aki szintén bulizós, vagy értsd meg a barátod, hogy neki ez rosszul esik, és keressetek közös programot.

2020. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
2020-ban nem letezik diszkó !44!4
2020. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Meg az, hogy a társ kereső egyenlő a discóval és ha táncolni akar azt máshol is lehet, az egy fa$zság. Persze, egy bárban is lehet táncolni, sőt még egy házi buliban is, de az nem ugyan az. Nem azzal van a baj, ha egy párkapcsolatban lévő csaj elmegy discóba és megpróbálják felszedni, hanem, hogy engedik is, hogy felszedjék. A Kérdező meghívta a barátját, szóval nyilván nem kurválkodni megy oda. Ha meg félre akar valaki dugni, azt máshol is lehet, nem kell messzire menni.

A gimis éveim alatt én is jártam egy sráccal, aki inkább otthon ülő tipus volt és eléggé féltékeny is. Kb egy évig jártunk, mert nem bírtam tovább. Az elején még úgy ahogy eljött velem a bulikba, aztán egyre többször beszélt rá, hogy maradjunk otthon. A vége felé volt egy nagy veszekedésünk, mert elkezdte irányítani, hogy mikor kivel találkozhatok. Aztán végülis megbeszéltünk egy rendet, de az se működött. Ahányszor átmentünk a barátaimhoz, mindig ott ült, nem beszélt senkivel és unatkozott, ami nagyon idegesítően látszott a fején. Egy ilyen buli alkalmával elküldtem haza (már volt bennem némi pia) és elkezdett erőszakoskodni, hogy már pedig ő nem megy nélkülem sehova és megpróbált kiráncigálni az autóba. Szerencsére a többiek segítettek és azon az estén így tökre megvilágosodtam és rájöttem, hogy tök sok mindent hagytam ki az elmúlt egy évben, egy srác miatt, aki nem ért semmit.

Remélem Kérdező te nem fogod elkövetni ugyan azt a hibát amit én! Most vagy fiatal, most élj!

2020. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!