Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem igazán akarja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem igazán akarja hogy menjek bulizni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mondtam neki hogy ha nem akarja hogy a barátnőimmel menjek akkor jöjjön velem, de rögtön rávágta hogy nem. Nem tiltja meg de ismerem és utána biztos flegmázna velem és el is rontaná az estémet.

Mit csináljak?



2020. aug. 20. 01:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
41%

Mond már el nekem 7# hogy a buli nálad mit jelent? Szerintem a fiú is ki tud talállni olyat ami a lánynak nem fog tetszeni és akkor minden rendben? Mert a lánynak ez nem tetszik akkor szakitson a lánnyal nehogy bekorlátozza őt? Egyből ha a másiknak van valami problémája akkor szakitás? Nem lehet hogy igaza van a srácnak és nem fér bele egy szórakozóhely egy kapcsolatba?


A szórakozóhelyek pont arról bíresek hogy az nem a melegágya pont az ilyen félrelépéseknek?


Lehet hogy inkább a srácnak kellene dobnia a lányt mert még nem állapodott meg? Ha egy kapcsolatban vagy akkor nem lényeg hány éves vagy megállapodsz mellete, ha nem tud akkor ne legyen kapcsolatban inkább csak futókalandozzon....

2020. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
59%

Arról nem is beszélve hogy ha iszik az ember akkor még az a lány és srác is igent mond aki amúgy nem et mondana pont ezért sz@r hely a szorakozohely , azeg hogy nem fog inni 10/1 talán mert épp vezet de még az sem biztos....



Szóval lehet itt lepontozni meg hurrogni... de ez az igazság.


Ha táncolni akarsz csak akkor felveszel egy normális ruhát és úgy mész el szórakozóhelyre ahogy reggelente felkelsz smink nélkül total természetesen úgy sem látnak nagyon...


Sajnos én srácként ezt megéltem úgy hogy 110% osan szabad kezet adtam nem 1 lánynak és sajnos át kellet élnem azt hogx 1-2 olyan lány is "véletlenül" csinált valamit mert ivott és utána 1-3 hónapig a telefonról nem szállt le mert tudta mekkora hibát követett el de sosem tudtam félrenézni még a kis "megcsaláson" sem mint egy csók részegen egy discoban.


Te tudod hogy van barátod csak a srácok nem és nagyon sokan csak fogdosni kezdenek azt meg ugye nem te csinálod így az semmiség ^^



Ha kapcsolatban vagy és a párod nem örül neki akkor ez nem a te döntésed hanem az övé, legközelebb így fogsz ismerkedni hogy rákérdezel e hogy zavarja e őt ha havi 1x elmész buliba... ha igen akkor mar tudod hogy ő nem fér bele neked addig ameddig ki nem növöd a bulizást.


És nem hogy nem hasonlít a 2 hasonlat amit írtam a társkeresőről hanem 1/1 ugyan az ha a szórakozóhely nem rosszabb...


Én is felregisztrálhatok 1 re és hidd el nekem ;) semmi más nem lesz csak mutogatom magam és beszélgetek ahogy a lány is fog a discoba. Nem hinném hogy ez tetszenne neki de hát az élet ilyen ha kapsz valamit és nem érti meg hogy ez neked fáj és rossz akkor csak úgy tudod megtanitani neki ha ő is átérzi.


Ó és igen ha szórakozóhelyre mennék le akkor ... na az húzósabb lenne mert csak egy peldát mondok (liget) problémamegokdóként dolgoztam ott és ne akard megtudni egy éjszaka alatt hány lány húzta végig magát rajtam... akik csak táncolni mentek le! ^^

2020. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Össze-vissza veszekedtek. A diszkókban valóban történnek dolgok, de a diszkó attól még nem egy borbély. Ezt így nem lehet tudni ki milyen viszont biztosan lesznek fiúk akik majd próbálkoznak, de a lányom múlik hogy elküldi vagy sem. Felesleges ezen vitatkozni, mert mindkét félnek igaza van egy szinten!

Kérdező mivel a párod nem tiltja ezért nincs okod mérgesnek lenned. Ha már elenged akkor utána neki sincs joga flegmázni meg ilyenek. Ha ez így korrekten nem megy úgy is kiforrja magát a dolog, hogy összeillettek vagy sem. Menj, ha nagyon szeretnél, de néha te is maradhatsz otthon vele együtt. Nem jó ha egyoldalú a dolog, mert akkor a másik elnyomva érzi magát és előbb utóbb kipukkanhat. Nem kell diszkópatkányt keresned, hogy boldog legyél csak értsétek meg egymást. Lehet szerelem kidobó és ápolónő között is. Ha nem fog működni köztetek az úgy is előjön. Ne stresszelj előre.

2020. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Nem pasizni, nem “árulni magam” mennék oda, szeretek táncolni és a jó zeneket, szeretek szórakozni, ezek mellett olyan típus vagyok aki pia nélkül is jól tudja érezni magát és nem fogom magam részegre inni! Én elengedem őt ha megy házibuliba, ide-oda
2020. aug. 20. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!