Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom nagyon utálja a régi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon utálja a régi exét mert kihasználta. Lehet még van benne érzelem?

Figyelt kérdés
Kb fél éve hogy a barátnőm szakított az exével azóta nem keresték egymást. Össze jött velem kb 2-3 hónapja. Soha semmit nem beszélt az exéről sose hozta fel. De ha én bármikor felhoztam rosszul esett neki és ideges lett rá mert eszébe jut mindig hogy lelkileg kihasználta stb. Én félek hogy amiatt utálja ennyire mert érez valamit iránta. Azt mondta engem tényleg nagyon szeret sokkal jobban mint az exét de túl önfejű vagyok megijedtem hogy érdekli az exe is.
2020. aug. 20. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az utálat is érzelem.
2020. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam mondani, mint az egyes. Igen, utálja. Ha nem kereste, nem beszél róla, és utálja is, honnan szeded, hogy még érez valamit iránta? Abszurd.
2020. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden ember más, de számomra az utálat annak a jele, hogy még nem lépett túl rajta és még a feldolgozó stádiumban van. Fél év nem elég idő hogy egy kapcsolatot lezárj, menekülésnek gondolom aki ilyen rövid idő alatt újba ugrik.


Én is voltam abban a szituációban, hogy megcsaltak vagy átvertek, jött is a szokásos érzelmi folyamat, közte a gyűlölettel. Egy idő után viszont ez is semleges lesz (főleg ha dolgozol rajta) és egyszerűen elfogadod, hogy ami megtörtént, az megtörtént, a sebed pedig begyógyul.


Ha nem is akar már semmit az exétől, a hozzá való viszonya egy erős tüskét jelez, amivel dolgoznia kellett volna mielőtt veled összejön. Így egy sérült személlyel vagy, aki párhuzamosan a veled való kapcsolatának építésében még mindig temeti az előzőt is. Ennek szokott az az eredménye lenni, hogy pótlék az aktuális partner, és mikor a korábbi kapcsolaton ténylegesen túl van, kilép a jelenlegiből is (hisz a szerepét elvégezte, segített átlendülni).

2020. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
simán visszamenne hozzá hogyha az exe azt mondaná neki hogy nagyon szeretlek a kedvedért megváltozom... meg ehhez hasonló hülyeségek
2020. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!