Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szóval, barátnőm idéntől kolis lesz, és szeretnék egy szívből jövő ajándékot adni neki, hogy kimutassam, milyen fontos is számomra!

Tudnátok segíteni, ötleteket adni?



2020. aug. 20. 16:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
Hány éves a barátnőd?
2020. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
En egy macit kaptam azzal alszok
2020. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Tinilányoknak jó a plüss, de puha legyen és nagyon cuki természetesen.
2020. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tizennégy éves a barátnőm!:)
2020. aug. 20. 19:18
 5/12 anonim válasza:
80%
Az élmények mindig jobb ajándékok, mint a kézzel fogható dolgok. Aminek viszont én örülnék: hangulatvilágítás, egy album közös képekkel, egy plüss, valamilyen szép, a sílusomhoz illő kulacs, telefontok, édesség (!), jegyzetfüzet, tollak, egy bekeretezett közös kép, valami, ami a hobbijához kell (pl.: ha rajzol, akkor színes ceruza, abból soha sem elég), valami könyv, amit szeret, ha animés, akkor mangát, kulcstartó, fürdőbomba, most hirtelen csak ezek jutottak eszembe :)
2020. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát ez mozijegyre gondoltam, csak azt a filmet majd szeptemberben fogják adni...

De köszönöm az ötleteket!:)

2020. aug. 20. 21:11
 7/12 anonim válasza:
72%
Mivel kolis lesz, így gondolom nem lesztek hétköznap együtt. Én pl olyan dolognak örülnék, amire ha ránézek Te jutsz róla az eszembe. Szóval plüss vágy valami fényképes tárgy. :) Moziba el lehet menni bármikor.
2020. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De múltkor amikor voltunk, akkor ki volt rakva a Mulan és már akkor mondta hogy huuu ezt biztosan megakarja majd nézni!
2020. aug. 21. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Az is tökéletes, hiszen tetszeni fog neki. Karácsonyra mehet majd a plüss, album, stb. Jókat írtak korábban.
2020. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Openwhen? (nézz utána). Vagy egy könyv ami az "életetekről" szól? (ehhez is van egy oldal).
2020. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!