Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves lány vagyok, a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok, a barátom 18.Több mint egy éve vagyunk együtt. Észrevettem, hogy más lányoknak írogat a facebookon, olyanoknak akiket sosem látott, több száz kilométerre laknak.Szerintetek ez normális? Fogadjam el, hogy ez a hobbija?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hagyd ott. Az ilyennek sosincs jó vége..
2020. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miket írogat?
2020. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Rám is írt már olyan srác akinek barátnője volt. Nekem így lett meg a legjobb fiú barátom is bár először a barátnője kinem állhatott meg nagyon féltékeny is volt rám...

Ez volt több mint 3 éve

Azóta barátnők lettünk😁


Persze nem minden ilyen happy:/

Igazából ha flörtöl azokkal a lányokkal vagy nem is akarja engedni hogy lásd mit ír ott lehet már gondok vannak.

2020. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak beszélget velük, általános dolgokról.Mit csinálsz, hol laksz, semmi flört.Ezért nem értem mi szüksége van erre.Egyébként minden tökéletes összhangban van köztünk, minden nap sokat vagyunk együtt, boldogok vagyunk.Vagyis én nem annyira emiatt.
2020. szept. 6. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj emiatt. Sokkal rosszabb lenne, ha mondjuk egy közelebbi (értsd: iskolatárs) ismerőssel beszélgetne. Ha minden rendben köztetek, akkor próbálj meg átlépni ezen, nem lesz gond. :)
2020. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Saját magadat alázod meg ezzel szerintem. Az a probléma hogy sok no inkább benne marad egy rossz kapcsolatban meg szemet huny bizonyos dolgok felett csak hogy ne kelljen szakitani

Én abban a pillanatban kidobnam a pasimat ha ilyet megtudnek. Majd lesz olyan aki megbecsul és TISZTEL!

2020. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Nagyon rosszul látod a dolgokat:D


Az hogy a pasi beszélget más nő némi lényekkel is a barátnőjén kívül nagyon természetes. Az olyan betegesen féltékenykedő emberek miatt mint te terjedt el az hogy nők és férfiak között soha nem lehet barátság:D

2020. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemű*
2020. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Vannak férfi barátaim is és attól eltekintve hogy az összes megakar vagy megakart d*gni én úgy gondolom hogy nem normalis ha valakinek a párja elkezd ISMERKEDNI más novel/férfival ez nem feltekenykedes csak szimplán nekem nem fer bele mint ahogy sokaknak sem a betegesen feltekenykedes nem itt kezdodik és lehet ellentétes nemű baratsagok de azok nem akkor születnek amikor egy harmonizáló normalis kapcsolatban élsz. Eleve itt felmerül a kérdés : hogyan találta meg ezeket a lányokat ? Minek keresett más nőket ? Miert érdekli hogy egy VADIDEGEN novel mivan?

Nem kell alom világban élni az esetek 95%ban nem az áll hogy Jajj csak gondoltam nincs elég baratom, szerzek a neten 😉

2020. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeretném ha egy olyan fiú is írna választ akinek harmonikus kapcsolata van jelenleg. Írogatna-e helyes lányoknak random és ha igen miért.Kérlek benneteket segítsetek.Ha itt alszik nálunk akkor is van olyan, hogy kimegy a szobából mert azt hiszi alszom és látom, hogy elérhető a messengeren. Persze letagadja.
2020. szept. 19. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!