Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehetett a szakítás valódi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a szakítás valódi oka?

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem a barátom, mondván, még nem áll készen egy komoly kapcsolatra, és nekem úgyis lesz más, mert okos, vicces, szép, stb. vagyok. Viszont ez nekem nagyon kamuszagú.


Korábban sosem voltak nézeteltéréseink, vitáink. Sosem mondta, hogy bántaná valami. Minden tökéletesnek tűnt: a családjaink hozzáállása, a programok, a közös témák és viccelődések, a petting,

csók, minden. Végiggondoltam a kapcsolatunkat, és eszembe jutott pár dolog, ami okot adhatott volna erre a döntésre.


1. Angliában akar egyetemre menni, és jó eséllyel fel is fogják venni, ami valószínűleg a kapcsolatunk végét jelentené.


2. Kétszer találkoztam a barátaival, az exem mindkét alkalommal folyamatosan ölelgetett, puszilgatott, megcsókolt. Viszont a baráti tásaságából mindössze két srácnak van kapcsolata, de egyik se áll túl biztos lábakon. (Az egyik se veled, se nélküled, a másikat meg titkolják.) A második találkozó után mesélte, hogy félig viccesen be is szóltak neki a viselkedéséért.


3. Mindketten szüzek vagyunk, de nekem már volt egy barátom, így rendelkezem némi tapasztalattal. A másik exem nagyon gyors tempót diktált, szerintem tudatalatt ezt szoktam meg, így a mostani kapcsolatomban is viszonylag gyorsan haladtam. Egy hónap után pettingeltünk, 1,5 hónap után szoptam le. Megbeszéltük, hogy téli szünetben szeretnénk lefeküdni, ezért egyeztettem időpontot a nőgyógyásznál és ezt el is mondtam neki. Lehet, hogy bepánikolt, mert rájött, hogy a szex felelősséggel jár?


4. Nem olyannak ismertem meg, de felmerült bennem a lehetőség, hogy talán egy harmadik fél miatt hagyott el.


Ő nyáron töltötte a 18-at, én februárban leszek 19. Lehet, hogy tényleg érettlenebb volt, bár az is esélyes, hogy csak azért éreztem így, mert neki még nem volt kapcsolata. Egy közös ismerősünk szerint megijedt az érzéseitől.


Nektek mi a véleményetek? Szerintetek mi lehetett a szakítás valódi oka?



2019. nov. 23. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nekem az elég nagy szakító ok lenne hogy az exed ölelget csókolgat, te meg hagyod miközben vele vagy
2019. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ölelt és csókolgatott az exed? Most mégis mit vársz? Visszataszító..
2019. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Várjatok, rosszul fogalmaztam.

Exem alatt azt a srácot ertem, aki most szakított velem. Ő ölelgetett és csókolgatott, miközben a barátaival voltunk.

2019. nov. 23. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Próbálj meg beszélni vele.. megkérdezni, hogy nem szeretné-e mégis folytatni. Úgy érzem, Te még szereted őt.

Ha nem, akkor sincs baj. Az írásod alapján tényleg nagyon intelligensnek tűnsz, ritka az ilyen lány manapság, találsz majd valaki mást. :)

2019. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Mind a négy feltételezésed helytálló lehet.

Miután szakított veled, már valóban ex (1.# azt hitte, 2 fiúról van szó).

2019. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akar (még?) elköteleződni. Annyira mély nyomot nem hagytál benne, amitől ne tudna simán továbblépni, tehát új vizekre evez. Ez a dolgok rendje. Olyan partnert keresni, akitől, ha akarunk sem tudunk elszakadni.
2019. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!