Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudok tovább lépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 hónapig voltunk együtt, majd közölte hogy vége és hogy soha nem szeretett, csak sajnalatból volt velem együtt. Ez 1 hete történt. Kaptam pár tanácsot, hogy hogyan lépjek túl. Pl keressek másik lányt mert akkor könnyebben felejtek, de nem tudok tovább lépni, pedig nyilván valová vált hogy számára ez nem volt igazi.

Ezen tovább lehet valahogy lépni. Azt mondják az idő minden sebet begyógyít, de ezt a fajtát nem, és már a hitemet is elvesztettem az igaz szerelem ügyében.

Mit tennétek a helyemben



2020. okt. 10. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se keress másik lányt, csak azért, hogy a bánatodat feledtesse.

Gondolj bele, milyen rosszul érzed magad, amiért ott hagyott a barátnőd.

Ha egy másik lánnyal belemennél most bármibe is, úgy, hogy még nem léptél túl az exeden, nagy fájdalmat okozhatsz neki.

Az idő tényleg számít, illetve hogy a gondolataidat eltereld. Nézz filmet, legyél a barátaiddal, csináld azt, amit szeretsz, és idővel jobban leszel.

Hidd el, lesz neked részed igaz szerelemben, azért 4 hónap nem egy olyan hosszú idő, hogy el kéne vennie a hitedet ebben.

Kitartást:)

2020. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) de az a baj, hogy barmit is csinálok, csak ő jut eszembe. Egyszerűen elakarom felejteni és soha többet nem akarok szerelmes lenni. Sokszor sérültem, de ez most nagyon padlóra vágott, és nem tudok felkelni, mint ha le lennék láncolva. Persze tudom,nem sok idő a 4 hónap, de ebben a 4 hónapban boldogabb voltam mint akármikor
2020. okt. 10. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Megértelek, és nagyon sajnálom. Szörnyű tud lenni egy szerelmi csalódás😔

Tényleg csak azt tudom mondani, hogy fej a fejjel, és nézz előre!

Nagyon sok mindent tartogat még neked a jövő, és talán később valaki mással még boldogabb lehetsz.

2020. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze nyilván, és köszönöm. Csak én már elvesztettem a nők felé vetett hitem. Számomra nincs olyan hogy tökéletes. Ebben az életben nincs. Talán egy másikban lesz.
2020. okt. 10. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, időbe telik, amíg el fogod tudni felejteni, de nem egy-két hét az idő, hanem esetleg egy év is lesz. Addig beszéld ki magadból a fájdalmad, vannak lelki segélytelefon-szolgálatok is, az sokat segít.
2020. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig bízz magadban ne add fel legyen hited mert ha feladod elveszel. Ha 10-szer elesel 10-szer fel kell állni és továbbmenni még ha fáj is és soha ne néz hátra hanem előre. Ne a múltban élj a jelenben és építsd a jövőt.
2020. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!