Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet még esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esély arra, hogy lesz valami köztünk?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 hónapig voltunk együtt,ő most 17,én 20 leszek.Nagyon szerettem,ő is szeretett engem.A gond csak az volt,hogy ő még nagyon gyerek lelkű volt,én meg úgy kezeltem a dolgokat,mintha már komoly felnőttkapcsolatról lenne szó.Azért szakítottunk,mert ő azt mondta,hogy az,hogy annyi mindent teszek kettőnkért és ő meg nem tud semmit,ez nagyon fáj neki és tisztel engem annyira,hogy ne okozzon nekem is ezzel fájdalmat és hogy nála valamiért ez elmúlt (gondolom azért,mert még ugye belül gyerek és nem állt készen komoly kapcsolatra,bár ő is szeretett volna),nem hagyta annyiban a dolgot,rengeteget gondolkodott rajta és próbálkozott,hogy hátha megváltozik nála ez az érzés.A szakításunk óta eltelt lassan 2 hónap és azóta is mindennap beszélünk,szoktunk veszekedni is néha,azoknak nem örülök.De általában ő szokott rám írni,néha direkt nem is írok rá,mert kíváncsi vagyok,hogy mi lesz és aztán a nap végén ő írt,vagy felkelés után nem sokkal köszön nekem.Elhívtam egyik délután valahova is,azt mondta,hogy neki megfelel a találkozó,de a szakítás óta csak egyszer futottunk össze.

Ja meg ugyanabba a suliba is járunk,jövőre ő lesz végzős én meg OKJ-n 2.-ik éven,szóval látjuk egymást mindennap.

Szóval szerintetek van még esélyem arra,hogy lesz valami?

Úgy érzem,hogy ő nekem az igazi,még soha egy lányt nem szerettem úgy mint őt.

Lányok válaszára vagyok nagyon kíváncsi,de mindenki válaszát szívesen fogadom :)



2016. júl. 24. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem biztosan lesz még ebből valami. Lehet hogy kell adnod neki egy kis időt amíg magában is helyre rakja a dolgokat, illetve megkomolyodik de ha szereted akkor megéri ezt kivárni! :)

20/L

2016. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is nagyon remélem,hogy lesz ebből még valami.

Ja még annyit,úgy váltunk el,hogy nála voltam,a kapun kikísért (rengeteget sírt),még egyszer megöleltük és megcsókoltuk egymást,hosszú és forró csók volt,szóval szépen váltunk el.

2016. júl. 24. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Oh ember... Ne várjatok hát szeretitek egymást.. bolond voltál hogy hagytad elmenni:) ennek a szenvedésének nincs értelme:) biztos vagyok benne ha megteszed az első lépést újra együtt lesztek:) sok sikert;)
2016. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Helo mindenki! Kiegészíteném még azzal,hogy ő azt mondja ,hogy találkozgassak nyugodtan másokkal is,ne várjak rá meg minden és igazából azt hiszem,hogy már csak barátként tekint rám.

De ebből még azért lehet kiút ha mondjuk találkozgatok vele,meg próbálok picit változtatni azokban a tulajdonságaimban,amik miatt ez lehetett.

Azért gondolom,mert mégiscsak 8 hónapig együtt voltunk (ja még mindketten szüzek vagyunk,nem feküdtünk le egymással) és csak nem vesznek el így az érzelmek.

2016. júl. 31. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!