Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert tart mindenki egy 14-15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tart mindenki egy 14-15 évest éretlennek egy komolyabb parkapcsolathoz? Ti hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés
De tényleg én nem értem. Amikor én 14 voltam màr volt barátom is és már 15 évesen megtörtént az első együttlét is és persze azóta is vele vagyok. Értem hogy egyesekben nem lehet bízni de na. A komolyabb gondolkodasú érett kamaszok miért nem lehetnek manapság "jobban" szerelmesek mint egy sima csók? 19/L (Értelmes válaszokat várok) :)

2017. máj. 23. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítás, ezért is nem dönthetsz sok dologról még ilyen fiatalon mert attól, hogy 10 tiniből 1 tud felelősségteljesen viselkedni 9 még nem fog. Ezért mindenkiről általánosan vélekednek :D
2017. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Mert általánosságban azok.

Komoly kapcsolatra, ténylegesen komolyra meg kell érni. Lelkileg leginkább. Egy 14-15 éves nem érett annyira szellemileg, mint egy 20 éves, akivel már inkább lehet tervezni és benne van abban a korban, hogy tényleges párkapcsolati helyzeteket megéljen, mint pl. egy összeköltözés, leánykérés, házasság, stb.


Amúgy megjegyzés: TÖk mindegy, hogy azóta is együtt vagy-e a barátoddal vagy nem ,15 évesen nem normális a szex. Persze akkor mindenki úgy gondolja, hogy hűű mennyire érett hozzá, meg ha szerelmes, akkor már mindent lehet (ja, ki ne hagyjuk a hormonokat, a legfőbb kifogást). Nem, 15 éves gyereknek nem a szex való.

2017. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
A másodiknak igaza van kivéve az együtlétett ilettően. Azért lesz az ember nemi érett, hogy tudjon szexuális életett élni és ha lelkiekben is felkészült már akkor ne már, hogy csak az életkora legyen akadály....
2017. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Mert mindenki volt mar 14-15 eves. Es megsugom, hogy ennek a korosztalynak a 99%a meg van gyozodve rola, hogy erettebb mint a tobbiek.

Csak kevesen eleg erettek annyira, hogy belessak, hogy ennyi idosen nem a pasizassal/csajozassal kene foglalkozni. Persze lehet ismerkedni meg tapasztalatot szerezni, de sajnos a nagy reszuknek masbol sem all az eletuk (tisztelet a kivetelnek persze). Az igazan erett tini szerintem amugy az, amelyik tudja magarol, hogy nem erett.

Egyebkent meg egyetertek az elottem szoloval, 15 evesnek nem valo a szex. Egyebkent meg a masik valaszolo szerint akkor ha egy lany 12 evesen menstrual az azert van mert mar erett a nemi kapcsolatra? Mert hidd el, egy 12 eves is lehet szerelmes, de atgol meg nem lesz normalis. Nem allitom, hogy a szuzesseg elvesztese szigoruan korhoz lenne kotve, de ugy gondolom hogy az a normalis ha az ember 17-18 eves koraig var. Egesz egyszeruen azert, mert erdemes.

Ha meg szerelmes vagy akkor szex nelkul is az maradsz 14 evesen nem igaz?

2017. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!