Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vagy ne? És ha igen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

A barátommal még nem sok idelye vagyunk együtt (2 hónap + 1 hónap ismerkedés volt) az elején szerettem, de már úgy érzem h kiszerettem belőle. És az se segít h nagyon különbözünk. Nem szeretném megbantani, mert amúgy rendes srác de már nem szeretem szerelemmel.

Az is egy nagy baj hogy osztálytarsak vagyunk (tudom h osztálytársal nem jó összejönni ezert légyszi ne szidjatok). Nem tudom h mondjam el neki és mikor, mert az osztály előtt nem szeretném.

(Már inkább csak barátnak szeretem.)



#szerelem #párkapcsolat #szakítás #Osztálytárs kapcsolat
2020. nov. 9. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Akkor mondd el neki, amikor kettesben vagytok. Gondolom, a randevúitokon nem nyüzsög ott az egész osztály!!
2020. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem is az osztály előtt kell, suli után mondd el neki, legyél korrekt vele ne etetsd
2020. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 9. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Kettesbe mondd el neki és minél előbb!
2020. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne hülyítsd szegényt mond el neki minél hamarabb
2020. nov. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!