Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy néhány hónapja ismertük meg egymást. Én csak barátként gondoltam rá kb végig, és azt hittem ő is így van vele. Oké, tudom én hogy a fiú-lány barátságok általában így végződnek, de tényleg reménykedtem...


Aztán részéről ez több lett és olyan gyorsan kezdett utalgatni, és szintet lépni hogy reagálni sem volt időm és már eltervezte hol randizzunk, mikor csókolozzunk ilyesmi.


Most pedig nem győzök azon filózni hogy a fenébe mondjam meg neki hogy én nem akarok köztünk többet. Nem akarok fájdalmat okozni neki, ez itt a fő probléma, mert barátomként tényleg nem szeretném elveszíteni..


Mit gondoltok van valami mód arra, hogy ne bántsam meg teljesen? Vagy kb kezdhetek új barátot keresni annyira reménytelen?


Segítsetek légyszi!


L



2020. nov. 13. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:

(F16)

Lehetetlen hogy úgy mondd el neki, hogy ne bántsd meg. Viszont meg kell vele beszélned, hogy te nem szeretnél vele párkapcsolatot, csak is barátságot. Ezt pedig nem hírtelen kell elmondanod, viszont nem szabad húzni az időt sem. A fiúk (magamból kiindulva legalább is) meghallgatnak, és itt vagy megért és barátok lesztek, vagy számíthatsz arra (kicsi az esély erre) hogy ő nem szeretné ezt folytatni, viszont akkor neked vissza kell szólnod mentés képp, hogy te nem kapcsolatot akartál, hanem barátságot. Ebben a helyzetben nagyobb részben megértjük, viszont ha nem.. hát az egy balek volt

2020. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki egyenesen, ha megsértődik szard le :)

Fiú lány barátság nem létezik, ebből megtanultad

2020. nov. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval nem volt eddig semmi komoly köztetek? Nem is taliztatok élőben, vagy messze laktok tán? Már az elején tisztázni kellett volna mindent vele...
2020. nov. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!