Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Bár nem vagyunk régóta együtt de már 6 éve ismerjük egymast bár abból három évet nem beszéltünk mert összejött a volt legjobb baratnommel..végig szerettem az idő alatt és hűséges Voltam így is hozza majd összetörte a lány a szívet én rá írtam és össze jöttünk..szerintem szeret de egyszerűen annyira faj hogy a barátnőmmel volt ez mellett folyamatosan megbánt engem tudat nélkül is ..mintha mindenki fontosabb lenne nálam mintha ő nem akarna annyit velem lenni mint én vele..meg engem büntet azért mert a lány akivel együtt volt miket csinált vele.folyton kiabál velem és elhord mindennek mindig elhatározom hogy befejezem vele de egyszerűen nem megy mert annyira szeretem.fel éve vagyunk együtt és jövőre már össze szeretnénk költözni .nemtudom hogy meg időbe vagyok e de egyszerűen kiszeretnek ebből a kapcsolatból szállni mielőtt meg mélyebb lenne a kapcsolatunk.akármennyire szeretem egyszerűen úgy erzem soha nem lehetek boldog vele.mindennel jobban szeretem de nagyon sok fájdalmat okoz nekem és szakítani szeretnek vele meg ha bele is halok.nekem szerintem így lenne a legjobb.de nemtudom hogy kene csinálnom vagy mitcsinaljak ..

2020. nov. 14. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy nem tudsz mellette boldog lenni, mert folyton bánt. Ez elég (jó) indok egy szakításhoz..
2020. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél erőt magadon és közöld vele, hogy szakítani akarsz, mert... (és mondd neki azt, amit ide leírtál róla).

A leírásod alapján ennek a kapcsolatnak nincs semmi ígéretes jövője. Eleve nem téged választott, hanem a barátnődet, kiabál veled...

Tüntess el mindent, ami rá emlékeztet!

2020. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!