Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek barátom örülne 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátom örülne 1 éves évfordulóra egy "exploding box"-nak gumival a közepén, egy kinyomtatott és bekeretezett 1-esnek közös képekből? Gondoltam még egy csillagtérképre is,de nem tudom mennyire tetszene neki.

Figyelt kérdés
Persze egy levelet is kapna.

2020. nov. 26. 05:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne túlzás, ha szereti, simán!😊
2020. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

A gumit szerintem hanyagold ilyen formában.. Elég gagyin hat, és akkor ez az ajandek hogy szexelhet veled?

Akkor már inkább pluszban ruhád alá vegyel fel valami csini fehernemut és úgy “koronazd meg” a napot :) én csináltam ezt egyszer baratomnak és eléggé értékelte.

A csillagterkep jó ötlet ha tényleg romantikus tipus. A torta is jól hangzik, tudod hogy egy ferfi szívéhez a gyomrán keresztül vezet az út:D

2020. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet a torta. A süti mindig jó ajándék. :)
2020. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én annyira imádom elhalmozni a másikat, hogy nálunk volt ajándék, torta, vacsora, pezsgő is. Nem biztos, hogy ez az etalon, de én szeretek túlzásokba esni 😅
2020. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!