Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátom jön akkor illik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom jön akkor illik neki hozni valamit a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Hello, igazàbol mindig ugy van hogy a barátom jön hozzànk hètvègente mert èn nem nagyon szeretek menni. Ès anyukàmmal sokat veszekszünk hogy igy sokat költenek rà mert hogy mindig itt van. A baràtom meg soha nem hoz nekik semmit, màrmint egy sört apukàmnak vagy esetleg egy üditöt amit együtt megiszunk. Nàlatok ez hogy van? Ès mit ajànlotok? Mert nem akkarok semelyikükkel összeveszni. Egyik haverom azt mondta nàluk ugy van hogy ö mindig bevásàrol ha megy a csajàhoz. Nemtudom. Ti mit mondtok ez hogy kell vagy hogy jobb mindenkinek?

2020. nov. 28. 11:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi sosem vittünk egymásnak semmit. A barátom gyakran nálunk ebédelt, én meg gyakran voltam hivatalos az ő családjához vendégségbe, ahol szintén kaptam enni.

Egy ideje nálunk lakik, szokott adni a rezsibe, vagy ha boltba megy és szólunk hogy egy kenyeret hozzon legyen szíves, akkor sosem engedi kifizetni.

2020. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!