Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez se veled se nélküled...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez se veled se nélküled kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet, de ha nem vagyok vele akkor ő is meg én is olyanok vagyunk mint a barátok. Mármint írja, hogy szeret,ha én írom neki. Egyébként nem szokott.

Szerintem idegen pasikkal is csetelhet, mivel mindig elérhető, de azt mondja, hogy nem beszél senkivel. Mit tegyek? Régen tudtam a jelszavát is, de azt is megváltoztatta.

Megcsalhat? Már nem szeret? Hogyan tudom ezt kideríteni?

Nem akarok szakítani, mert szeretem.

Köszi a válaszokat!

23f/16l



2020. dec. 8. 08:01
 1/4 anonim válasza:
100%

Minden kapcsolat kulcsa a kommunikáció.

Mondd el neki őszintén az érzéseidet, aggályaidat és beszéljétek meg.


Valószínűleg azért aggódsz azon, hogy biztosan van valakije, mert úgy érzed nem mutatja ki a szeretetét, esetleg nem szeret téged úgy, mint te őt.

2020. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jót nem kell félteni a rosszat meg hiába. Beszéljétek meg a kapcsolatotokat. Mond el neki mit érzel és mit szeretnél tőle de kérdezd meg őt előbb, hogy ö mit vár ettől a kapcsolattól és nyugodtan beszéljétek meg.
2020. dec. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
Jelentselek?
2020. dec. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért jelentenél?
2020. dec. 14. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!