Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meddig "illik" várnia a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig "illik" várnia a lánynak az első együttléttel a járás kezdetétől ha nem akarja, hogy rossz véleménnyel legyenek róla?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ hogy mikor kezdtél el járni 🙃🙂
2020. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Mondom a háttérsztorit.

A lánnyal mindkettőnk részéről oké lenne a dolog csak beoltották a "barátnői". Hogy mit fognak róla gondolni az iskolában meg a haverok, mert ha már van szex az "látszik". Meg, hogy ha hamar adja magát, akkor én is olcsónak fogom gondolni, hogy csak arra jó, "de persze ezt nem fogom bevallani, mert eleve csak azt akarom." Vannak beilleszkedési gondjai, ezért nagyon ad a véleményükre.

2020. dec. 11. 11:24
 13/17 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelt eddig hogy van-e erre valami szabvány de azt meg kimagyarázták azzal hogy a fiúknak nem kell ügyelni a "hírükre".
2020. dec. 11. 11:25
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudnám honnan szedték ezt az emberek, hogy látszik. Tiniként én is hallottam, hogy szélesebb a csípője annak a lánynak, aki szexel. Mintha kétszeresére tágulna a csípő tőle.. Nem is értem..
2020. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok kérdező, hogy ennyire adtok egy csapat irigy idióta véleményére?


Nektek még nem hiszem, hogy kéne szexelni. Főleg a barátnődnek nem.

2020. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Örökkön örökké.
2021. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Szia :).


Ez egyéntől függ. Túl vagyok egy-két párkapcsolaton, de még sosem jutottam el az első együttlétig.

30 éves vagyok, kB. lassan 1,5 éve tart a jelenlegi, de igazi párkapcsolatom. Mondhatni 30 évesen történt meg az első nekem, de nem bánom, mert az igazi jött el, aki nagyon szeret engem,és ő szerinte se kapkodtuk el.

Aki igazán szeret egy nőt, az vár rá. :) :)

2021. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!