Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek melyik a “nagyobb”...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a “nagyobb” megcsalás?

Figyelt kérdés
Ha az egyik fél ejt 1 max 2 csókot a másik fél legjobb barátjával, vagy ha a másik fél kamerában m*szturbál az exével? Fejtsétek ki légyszi

2020. dec. 14. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán az ex. Mert elvileg azzal már lezárta a kapcsolatot, vége van, viszont így mégsem. Ráadásul ez azt is jelentheti, hogy én, az én testem nem elég jó, legalábbis annyira nem, hogy az exet megelőzze, még úgy sem, hogy engem szeret.
2020. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
94%
A megcsalásnak mióta van mértékegysége? :D Mindkettő kifejezetten necces. Mármint a "barát" és az "ex" olyan kategóriák amikkel nem kellene semmi hasonlót csinálni. :D Főleg nem ha kapcsolatban vagy valakivel... XD Igen érdekes morális érzéke lehet a két képződménynek.
2020. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudnám eldönteni, mind2 egyenlően szar.
2020. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a csók
2020. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

A második.

A csók nem feltétlen tudatos (pl. részegen, vagy a másik fél kezdeményezi), a második viszont nemhogy tudatos, de még csak nem is egy pillanat alatt zajlik le.

2020. dec. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Amúgy mind a kettő az számomra.

Ha nem tudja mi a határ, és satu részegen csókolózik, vagy a másik... off

2020. dec. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Ezzel abszolút egyetértek, habár kevésbé tenne tönkre, ha nem tudatosan tette. Azt leszámítva, hogy a legjobb barátom sem tölthetné be a továbbiakban a szerepét, lévén hogy átk*rt.

2020. dec. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ
2020. dec. 15. 21:07
 9/10 anonim válasza:
100%
Az exes durvább....
2020. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ex és a barát számomra egyenlően a legalja kategória (azon felül, hogy megcsalásra SEMMILYEN indokot nem vagyok hajlandó elfogadni). Az egyik szerintem érthető okokból, de a barát egy fikarcnyival sem jobb, sőt, talán olyan szempontból még okádékabb, hogy abban az esetben két olyan ember támad hátba, aki fontos nekem. Egy barát nem tesz ilyet, nem is lenne utána az.
2021. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!