Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene most tennem? Bűnt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem? Bűntudatom van.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy amit teszek nem helyes. Van barátom (23f) már egy éve, de full kontrollmániás és hát emiatt romlott a kapcsolatunk. Aztán ahova járok suliba a sulim mellett van egy másik suli és oda jár egy srác (17f) aki most elkezdett nekem udvarolni,tegnap este kezdte, de azt is úgy, hogy facebookon bejelölt. Aztán, tudja ezt a párkapcsolatos mizériámat és szinte órán ként javasolja, hogy szakítani kellene a barátommal, mert ő sokkal több mindent meg tud adni nekem és ő nem így bánna velem.

De az van,hogy érzelmileg kötődök barátomhoz, mert csak az első meg tényleg nagy szerelem volt. De anyumék megutálták idővel ők is mindig mondják, hogy nekem szakítani kellene meg minden. Aztán olyankor még én vagyok megsértődve bezárkózok a szobámba azt csak vagyok. Mivel nem akarjá anyáék, hogy együtt maradjunk kitalálták, hogy naponta csak fél órára találkozhatunk és mérik pontosan az időt.

Aztán most kezd egy kicsit elegem lenni, nem tudom mit kellene csinálnom.

Nem érzem semelyiket sem jobbnak.

Kérlek segítsetek!

16l



2020. dec. 11. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mindkettőt hanyagold: elsővel már úgy érzem elmúlt, a másik meg csak profitálni akar abból, hogy döcögös a mostani kapcsolatod és ezért nyomul ennyire rád!

hidd el, lesz olyan, aki mindkettőnél normálisabb ;)

2020. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Profitálni?

Mármint, hogy legyen barátnője?

2020. dec. 11. 14:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
igen... hogy majd ő megvígasztal, megszeretget a mostani elromlott kapcsolatod után
2020. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hogy 16 éves "gyerekként" nem egy 23 éves "felnőttel" kellene együtt lenni.
2020. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal mindenképpen szakítanod kellene, kontrollmániás.
2020. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

1,3as vagyok:

szerintem nem lenne baj, hogy 23 éves, bár nem kevés a korkülönbség, de ha normális lenne - ami sajnos nem -, működhetne is akár

2020. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Nekem is voltak ilyenek. De a szuleidnek nem kellene ezt csinalniuk, nem ertem. Ha ugy erzed, hogy erzelmileg kotodsz hozza, es rossz lenne az elvesztese, akkor ne szakits vele egy masik fiu miatt. Eloszor mind azt mondja, hogy ok tobbet tudnanak adni, meg blablabla, aztan par honap utan, ha nem hamarabb ott hagynak, legalabbis en tapasztalataim szerint. Viszont ha ugy erzed, hogy nem lesz jovoje a mostani paroddal a kaocsolatotoknak, akkor hagyd ott, amit javaslok, mert ateltem. De ne egy masik pasi miatt hagyd ott.
2020. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom kit érdekel mi lett mostanra, de elmesélem. Jó lenne elmondani.

Nos a srác a facebookról, elkezdett fenyegetni, hogy nem hagy békén akkor is járkál utánam és megfog szerezni. Ez így egyrészt cuki, mert küzd. De nagyon parázok a suli kezdéstől, elkerülhetetlen, hogy ne menjek el a sulijuk előtt aztán velem a múltban történtek már olyan dolgok, hogy nem igazán akarok bízni a pasikban. (molesztáltak 5 évesen, már túl vagyok rajta)

Barátomnak elmondtam, hogy magyon nyomul a srác és nem tudom leírtani magamról, ha valahol letiltom akkor bejelöl máshol. Mostanra szinte mindenhol tiltottam, de a sulinál kerülhetetlen lesz.

Barátom egy cseppet aggódik miattam, alapból félt, de így hogy elmondtam neki (csak benne bízok meg, anyumékkal nem merek ilyenekről beszélni, mert vissza szoktak élni vele)

Az ő javaslata az volt hogy beszéljek anyáékkal, de most is haragba vagyok velük. A következő meg az, hogy legjobb barátommal menjek suliba mindig (18f) mivel még ő is suliba jár. Barátom és haverom bíznak egymásban, szóval hál'istennek már rajtuk nem megy a vita.

Nagyon féélek tényleg, ha esetleg valakinek van ötlete, mit tudok tenni az érdekelne.

Jah meg még annyi, hogy avval is fenyített, hogy csinál kamu csetet velem és elküldi barátomnak. 😐

2020. dec. 13. 12:53
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de a fenyegetés hol cuki? Ez sokkal inkább ijesztő.
2020. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem az a cuki, hanem az, hogy küzd értem. Nagyon kicsit cuki, de sokkal inkább rémisztő, félek iskolába menni😳
2020. dec. 13. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!