Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van ez a távkapcsolat és nem tudom hogy én hiányzom e neki, rengeteget gondolok a barátomra de sohase tudom hogy jó ötlet e rairni mivel mindig elfoglalt... Mondta is hogy tudja hogy több időt kéne beszélgetnünk de nem akarok olyan lenni aki mindig a barátjan csüng. Nagyon messze lakunk egymástól így nem tudunk találkozni. Rengeteget van a haverjaival és nem akarom azt sem hogy miattam kevesebb időt tolsen velük...
2020. dec. 28. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig Téged rak félre, akkor nem szeret. Nem kell elérni, hogy ne legyen a barátaival, de foglalkozzon Veled is.
2020. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
#1nek igaza van. A távkapcsolat olyan korban, mikor nincs saját autó/szüleiddel laksz elég problémás.
2020. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem írtam le fenn de kolis vagyok és mivel egy suliba is járunk ezért majd tudunk napi szinten találkozni csak én ezt nem nagyon tudom megszoktni hogy csak ennyit beszélünk
2020. dec. 28. 22:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy mindjárt más. Még esetleg felhoznám a barátod védelmében, hogy sokan nem szeretnek/ egész mások chatben, de ha helyetted a barátait választja mindig, akkor semmi értelme. De simán meg is kérdezheted tőle.
2020. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem szeret chatelni, videó hivasozni nem szoktatok?
2020. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem soha, mindig irogatunk és soha nem hivasozunk
2020. dec. 29. 09:33
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig akartad? Ha igen és ezt elutasitotta, akkor itt nagyon gáz van...
2020. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, szamitsd vele, jobbat érdemelsz.
2020. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szakitsd*
2020. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele és mondta hogy mostanában alig van valamire ideje és hogy igyekszik és nagyon sajnálja... Én pedig természetesen megértem. Nagyon köszi a válaszokat
2020. dec. 29. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!