Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy csókoljam meg a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg a barátom?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, odahajolok hozzá és bekapom az ajkát vagy mi? A hülye válaszokkal kíméljenek

2021. jan. 13. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem finoman közeledj hozzá. Utána nézz az ajkára, szemébe majd megint az ajkára. Ebből tudni fogja hogy mit szeretnél és ha úgy érzed hogy itt az idő akkor csókold meg. De ne üdülj rajta 10-15 percen át.
2021. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj egy szájra puszit ha nagyon bizonytalan vagy, utána elvileg jön minden magától :D
2021. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

#1

Ha ilyen van és a srác nem veszi a lapot akkor megint elismétled??

Őszintén mielőtt beszéltem egy csajjal és mondta, hogy ez egy jel én nem is tudtam volna róla. Hamarabb jutott volna az eszembe, hogy van valami a fogaim között, vagy koszos a szám vagy valami, de az hogy így jelzi, hogy szabad a csók azt soha nem találnám ki.

2021. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
96%
Csókold meg. Csak volt valahogy az utóbbi pár millió évben. Nem haltunk ki. Még az orális szex Ellenére sem. Menni fog az.
2021. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kapd be az ajkát! Elsőre teljesen jó egy szájrapuszi, ami tovább tart egy sima puszinál.
2021. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Minden hasznost választ köszönök! #5 szájrapuszi már volt, azért kérdeztem,hogy ezt hogy kell :)
2021. jan. 14. 04:50
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ahj.. Mikor ezeket olvasom olyan sz@r hogy nekem nincs senkim.. :(
2021. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

#7

Hát nem tudom te hogy vagy vele, de nekem nem azért rossz hogy nincs senkim, mert valaki gyakorin kérdezgeti hogy hogy is kell csókolózni.


Nekem inkább amiatt mert nincs akit átöleljek, nincs aki motivációt adna a mindennapjaimhoz, aki miatt megéri felkelni reggelente. Aki egy unalmas és nyomasztó nap után is egyetlen szavával mosolyt tudna csalni az arcomra. Akiről gonodoskodhatok, akit szerethetek mert tudom hogy viszont szeret, aki egy nap a feleségem lehet.



(A mindenkire unalomból írkálók figyelmébe ajánlom hogy fiú vagyok. Nem kérek privátot, hogy "kedves lány" és hasonlók.)

2021. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ajakbekapást hagyd meg inkább csak majd a kemény szex bevezetőjének, az inkább annak a jele. ;)


Először is kérdezz! Nem ciki kérdezni, hanem sőt: a kérdés a világ legszexibb dolga: megcsókolhatlak? Zavarba ejtően őszinte kérdés, zavarba ejti a kérdezőt és zavarba ejti azt is, aki a kérdést kapja.


Én bakker már a 30-on is túl voltam, amikor egy rendezvényen egy random fiú megkérdezte tőlem, hogy megcsókolhat-e és ezt azóta sem felejtem el pont emiatt, mert előtte soha senki nem kérdezte meg tőlem, egyszerűen csak lesmárolt, akár akartam, akár nem.


Add meg neki a tiszteletet, hogy az ő választása is, nem pedig ráerőlteted magad! Ha nem engedi meg, tartsd tiszteletben és beszéljétek meg, hogy miért nem, hogy miért nem. Nem bízik benned? Fél valamitől? Maga a kérdés magabiztosságra is utal, aminél szerintem nincs vonzóbb dolog a világon! :)


Ha beleegyezik, akkor meg úgy, ahogy feljebb is írták: egyszerűen csak adj egy puszit a szájára, pont úgy, ahogy bármelyik családtagodnak adsz bármikor vagy adott neked máshova. Ez a csók bevezetője, a szájra puszi.


Ennek a komolyabb szintje már a nyelves, de ez csak miután a szájra puszival már eléggé biztonságban érzitek magatokat, ne sürgessétek se magatokat, se egymást, mert nem kell sehova sem rohannotok, komolyan!


A szájra puszi is lehet hosszabb, lehetőleg lágy legyen, ne kilapítós-agyon nyomós puszi, és annak a hosszabb verziójából születik meg aztán a nyelves csók, amikor a szájra puszi közben mindketten elkezditek kinyitni a szátokat és a nyelvetek találkozik egymással és netán nyelveittekkel is egymást simogatva ízlelitek meg egymást. Kevés ennél erotikusabb dolgot tudok elképzelni, mint egy igazán érzéki csók...! Bár ezt a nyelves csókkal tán érdemes megvárni azt, amíg több testi kapcsolatra is vágytok, ugyanis ez eszméletlenül izgató tud lenni, mindkettőtöket nagyon fel tudja izgatni szexuálisan és nem biztos, hogy tudjátok ezt jól kezelni, mármint ne ijedjetek meg tőle, beszéljetek meg mindent és senki ne csináljon semmi olyat, amit nem szeretne magától, a másik kedvéért ne csináljon senki semmit soha! Teljesen rendben van az, ha ez most még furcsának, netán undorítónak tűnik valakinek, ez korbéli jellemző, semmi undorító nincs abban, hogy a másik embert megízlelt, akivel aztán majd teljes testileg is egyesülsz, úgyhogy emiatt ezt tényleg érdemes megtartani addig, amíg le is akartok feküdni egymással.


Hajrá, és majd mesélj, hogy hogy sikerült, én drukkolok! :)

2021. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!